Přejít na obsah

Závada klima


dieselpwr RS

Doporučené příspěvky

Zdravím, pátral jsem ve fóru po stejné závadě,ale neuspěl jsem. Tudíž se ptám : setkal se někdo s tím, že klima po zapnutí chvíli chladí, chvíli ne a pak se znova spustí a tak je to dokola. Diagnostika nic neukázala servis neví, já jsem vyměnil čidlo klimy, jednotku, relé, ovládání a porucha přetrvává. kompresor byl měněn cca rok před závadou a když náhodou klima funguje tak běží bez problémů. při výpadku ventilátory stojí a kompresor nesepne. Tlak v soustavě je. Jo a tlačítko je zapnuté :D .Díky za rady. Jo mám FRS I 1.9 96Kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdárek.

Mám ten istý problém. Ja som: doplnil chladiacu zmes, urobil diagnostiku, odskúšal funkčnosť dochladzovacieho vetráku a zatím nič. Chladí keď sa jej chce.

Uvažujem nad vadním kompresorom....no zatím nebol čas sa do toho pustiť.

Ak niekto niečo máte dajte to sem. Dík

Mám klimatronic s 1,9 TDI (rv-05)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám ten samý problém. Pokud je auto ,,studený" tak kompresor a klima běží bez problémů. Pak to ale během jízdy chladí jak se tomu chce! Doplnil jsem chladivo, udělal diagnostiku a teď sleduju zda se kompresor točí i v době kdy to evidentně nechladí a je zapnuta! Pak už nebude co řešit! Co mě ale překvapilo je 8,9V na spínací cívce spojky kompresoru. Dle servisu je to na výměnu kompresoru...Jinak climatronic 1,9 (O1).

Něco podobného:

http://forum.skodahome.cz/topic/92591-klimatizacia-nefunguje/page__st__25

Má někdo zkušenost?? Ď

Editováno: , autor: lachyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...