Přejít na obsah

Řídící jednotka Haldex


Stanley 8

Doporučené příspěvky

Sháním rozbitou řídící jednotku k Haldexu první generace. Mám mechanika, který se ji pokusí rozebrat, prostudovat a pokud možno vynalézt způsob opravy, abych ji nemusel kupovat. Pokud ji mate někdo k doma a nechcete zatěžovat popelnice odpadem, napiště mi prosím na s.boggacio@seznam.cz. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuji že existuje způsob jak jí opravit. Na 4x4 s haldexem I.g nejčastěji odchází čerpadlo a dále ŘJ, kde buď kompletně zdechne nebo je uvařenej CAN a tedy nekomunikuje s motorem atd. Jednotku není problém rozebrat, nicméně uvidíš pouze relativně drobnou desku plošných spojů kde jsou osazeny součástky bez jakýchkoli pouzder, a vše je zalité takový moc fajnovým gelem...

Měl jsem vykucháno, rozebráno, pokus o opravu taktéž proběhl... ale nic z toho, budeš muset koupit jinou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...