Přejít na obsah

Tuning


WalkerT

Doporučené příspěvky

Ahoj hoši,

Chrudimáku, píšeš že u Oktávky jsi měl taky tuhle vzpěru, měla tedy stejné spodní uložení jako tahle nová na Yetiho ? Pokud ano, pak jsou mé obavy z toho, že to ten jeden šroub uložený mimo osu tlaku na spodní uložení dlouho nevydrží a časem se to pootočí zřejmě liché, mě se líbí víc to uložení nabízené na www.superskoda.com, tam to drží za tři šrouby a i když má delší chod a jiný úhel uložení, tak mi to připadá jistější než za jeden šroub. Ale třeba v tom hledám zbytečně komplikace.

PS: ten písek okolo je ještě z Moravské Sahary ??? :)

post-58894-0-05155400-1358442961_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímala zkušenost se špiněním zadního okna za mokra u někoho, kdo má namontěno tohle zadní křídlo, možná to trošku utrhne vzduch od zadního okna a nebude se pak za autem tak točit vodní tříšť a nešpiní se tolik zadní okno.Jedno jsem viděl tady na parkovišti na bílém Yetim, chvilku jsem okolo auta bloumal, ale majitel zrovna nešel abych se ho zeptal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ja som si na svojho hnedáka, aby bol aspoň trošku odlišný, dal:

 

- nerez krytky na kľučky -  http://www.tuningautodoplnky.cz/zbozi/skoda-yeti---nerez-chrom-kryty-klik-omsa-line-10996

- chrom rámčeky na denné svetlá -  http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-yeti/exterierove-doplnky/skoda-yeti-nerez-chrom-ramecky-svetel-omtec-id:2484.eshop

- a taká tenkú nerez lištu nad ŠPZ http://www.sportovniautodoplnky.cz/lista-nad-zadni-spz-nerez-skoda-fabia-combi-sedan-roomster-yeti/

Teoreticky je kolom dokola trochu lesklého materiálu. Rozmýšľal som aj na tom leme zadných svetiel, ale nakoniec som od nich upustil. Sú to všetko lepené tými obojstrannými páskami a zatiaľ ešte to drží :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímala zkušenost se špiněním zadního okna za mokra u někoho, kdo má namontěno tohle zadní křídlo, možná to trošku utrhne vzduch od zadního okna a nebude se pak za autem tak točit vodní tříšť a nešpiní se tolik zadní okno.Jedno jsem viděl tady na parkovišti na bílém Yetim, chvilku jsem okolo auta bloumal, ale majitel zrovna nešel abych se ho zeptal ...

Má s tým krídlom už niekto praktickú skúsenosť? Podeľte sa.

 

Hadak11: maska vyzerá celkom zaujímavo, no chcelo by to ešte priamejší pohľad zpredu. Na tých zadných svetlách mi to moc nesedí (môj názor ;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-yeti/exterierove-doplnky/skoda-yeti-nerez-chrom-listy-zadnich-svetel-ki-r-id:5174.eshop

 

tohle to = hrany ostrý, že by si se o to pořezal, na jedné straně krátký o 2 mmm, lepící páska moc vysoká, takže to odstává - v myčce by to asi nepřežilo, bez českého návodu na použití,

zkusim to tam napasovat a pak vyfotit...

 

to věci z Milotecu jsou jiný kafe...ty padly na auto jak odlitý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je vidět, jak to nesedí na jedný straně přiložíš a na druhý to je to 2 cm níž, špatně naohýbané, takže to začneš pomalu ručně ohýbat a ladit - moc to nejde je to do úhlu a tak to šlo srovnat jen trochu.

pak sem koupil MAMUTA v OBI a natvrdo to tam napasoval, zatím to drží....

teď jdu skusit tím mamutem nalepit tu přední mřížku...

 

a docela jim přicházím na chuť jsou pěkný, až na tu piplačku...

post-69358-0-50112200-1371532242_thumb.j

post-69358-0-70332800-1371532259_thumb.j

post-69358-0-71077000-1371532268_thumb.j

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...