Přejít na obsah

Tuning


WalkerT

Doporučené příspěvky

tak jsem začal lepit tu přední masku... no je to tedy pakárna...uchošťourem namočeným v lihu vyčistit tu drážku, přiložit nerez tyčku a jako vždy ručně doohýbat do patřičného tvaru, nanést lepidlo (lepší by bylo nějaké transparentní, ten Mamut z Obi je bílej), přiložit tyčku a očistit od přebylého Mamuta nejlépe to jde Lihem technickým né slivovicí i když by to možná rychleji utíkalo...včera sem dal 6ks dnes 8 ks a zítra se pokusím dodělat s vypjetím všech psychických sil ten zbytek...pak sem šoupnu fotky...jestli už nebudu někde u Chocholouška...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdar, obracím se na vás všechny, kdo máte na Yetince rámečky denních světel. Když jsem je koupil a poprvé držel v ruce, bylo mi hned jasné, že s originál lepící páskou to nemůže držet, ale zkusil jsem to. Nevydrželo. Koupil jsem tedy kvalitní lepící pásku a vše bylo v pořádku do letních veder, kdy se i tato páska odlepila. Nechtěl bych to řešit nějakým lepidlem kvůli případnému poškození přední části, nicméně mi asi nic jiného nezbyde. Proto se chci zeptat čím máte nalepeny rámečky vy a jak vám drží v současných teplotách? Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
V 7. 2. 2015 at 9:53, Fajerak napsal:

Ten přední kryt je super,po něčem takovém už dlouho toužím ,už se mi nechce každý podzim hrabat listí.

TAKY BY MI BODNUL,JEN TO TADY ASI NIKDO NEDĚLÁ,OBJEDNAT PŘES RUSKO NELZE,TEDA SE MI TO 

NEPODAŘILO :-(

 

WP_20160925_003.jpg

Editováno: , autor: FABTONY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Anorex napsal:

Vypadá to jak součást dvířek od králíkárny...tohle by mi na auto fakt nesmělo

 Bylo by to lepší zevnitř,bude třeba sundat spodní nárazník a nějak to tam upravit,hlavně ať to chrání chladič,na oktě jsem měl kamínek zaštosovaný v chladiči :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 2. 10. 2016 at 8:25, foxdivemaster napsal:

no nevim teda,ja jezdim teren obcas a nikdy jsem s chladicem nemel problem,je to docela nevzhledne a podle me to za to nestoji,kup si za 2kila nejaky hlinikovy tahokov a dej ho zezadu na tu vypln a bude to o moc peknejsi

se podívej ze spodu na chladič a poznáš proč,teda pokud máš nejeto aspoň 120000km kemo :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...