Přejít na obsah

Tuning


WalkerT

Doporučené příspěvky

mám je tam, jsou měkčí než třeba zadní origo obložení sloupku a tak jsou náchylnější na poškrábání, taky se mi v jedmom místě odlepili , červená šipka, tak jsem je přilepil vteřinovým lepidlem, ony jsou totiž ploché a dveře mají plastický tvar a tak je dole v rohu pnutí a mne to najednom kuse povolilo. taky se mi ukázaly cca o 1mm špatně nasazený dveře v pantech, zadní dveře jsou výš. a když chceš zachovat naprostou rovinu dole tak se to nahoře a v pravém rohu u okna projeví, je tam vidět barva nejde to nalepit přesně, když by jsi to chtěl nalepit přesně podle okna dveří,pak by to zase nelícovalo dole, ale to je věc seřízení dveří, na druhý straně to sedlo perfektně.

post-69358-0-24903700-1350319304_thumb.j

Editováno: , autor: hadak11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem ti za príspevok. Mám totiž pochybnosti k tej výdrži upevnenia týchto elementov obojstrannou páskou vzhľadom na silne bočne prúdiaci vzduch pri rýchlejšej jazde pri nedokonale kopírovanom povrchu spojenia :-( Ale na strane druhej by sa mi páčili čierne B stĺpiky.

Editováno: , autor: žralok
Citace předchozího příspěvku !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práve ani mne sa to príliš nepozdáva, hlavne v tej spodnej časti nevie tak pekne dosadnúť ku karosérii. Práve som našiel tu fóre príklad s tými čiernymi fóliami http://forum.skodaho...1kw-experience/ . Zdá sa mi to elegantnejšie a hlavne - mám taký blbý zvyk, že dvere auta zvonka zatváram uchopením v oblasti polovice výšky okien - a drb ho. Ale to sa vzťahuje ešte iba na moju starú Felíciu, lebo Yeti mi majú dodať až začiatkom budúceho mesiaca.

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

tygrik kolikrát a jak často pod tu kapotu lezeš ? aby se ti takový bazmekl vyplatil :D

KoNGu, u Tygříka mám prý od Ježíška ještě nějaký dárek, tak jsem to nechtěl napsat jako první, aby mi ten dárek někam nezašantročil, ale napadlo mě úplně to samé.

Přiznávám, že už jsem se kdysi kamaráda mechoše ptal na možnost sehnání nějaké levnější ( rozuměj zadarmo ) plynové vzpěry pro tento účel. On v sehnání neviděl velký problém, ale já to nechal nějak vyšumět – tedy aspoň prozatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydrž, dneska ji bude montovat můj syn. Pak můžu poslat fotky. Koupil jsem si tu lepší od Milotecu,stojí 1400 Kč s DPH,které si odečtu. Rozhodně ti doporučuju ,aby jsi do toho šel. Mám ji namontovanou i u předchozí Octavie II,od té doby otvírám kapotu s radostí,ten drát mi opravdu vadí a sere mě. Na lidi, kteří nechápou (spíš nemají 1400 Kč),proč by to měli kupovat se vykašli. Je to jednoduché,je to pohodlnější a příjemnější,proto se to dává do luxusních aut. To je podobné,jako železná kola nebo kola ze slitiny-koulejí se všechna. S drátem kapotu zaaretuješ taky.........Nikomu to nenutím a je mi srdečně jedno, co si o tom myslí ostatní. Bohužel se to nemontuje do těch aut,co máme my,ale vidím tady často kupovat na auta blbosti,které mají vylepšit vzhled-často se to taky nepovede, je to otázka vkusu,někdy je to hrůza a děs a stojí to taky peníze. Tohle je ale užitečná věc,kterou oceníš relativně často. Vyndávání toho pitomého drátu je někdy o nechty.Já lezu pod kapotu každý týden,jezdím hodně a celý rok.Nemám rád špinavý motor a auto v bordelu. Někdo možná otvírá kapotu 2 x do roka,já to teda nejsem.

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor vypínám, spíše ho jen utírám při jednoduché údržbě, pořádně umýt nechám motor v servisu,většinou za to ani nic nechtějí a vědí,jak to udělat. Alternátor bych zakryl,kdybych si to dělal sám. Vzpěra je namontovaná a chodí super.

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je namontovaná a chodí super, dnes vyfotím.Je tam montážní návod-když to kupuješ,potřebuješ jen šroubováky Torx 30 a 45 na povolení šroubů na Yetim-mají takové hvězdičky,normálním šroubovákem to nedáš. Vzpěra je silná a drží kapotu zcela bezpečně.Nnebuď z toho vykulenej,je to brnkačka. Pokud jsi levej,tak řekni někomu šikovnýmu,bude to mít hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky na Yeťáky

vzpěra na kapotu http://www.superskod...ood-damper-KI-R

Má někdo namontovanou plynovou vzpěru kapoty? Pokud ano, jakou s ní má zkušenost.

Díky za odpověď.

JÁ JÁ JÁ, je to prostě lepší než drát,paráda,co mám k tomu víc říct ? Jo ,je pěkně vidět,jak je to neudržovaný v čistotě,za to může taky ten neoblíbenej drát

post-57274-0-88642600-1358423579_thumb.j

post-57274-0-58277800-1358423589_thumb.j

post-57274-0-51418100-1358423599_thumb.j

post-57274-0-34747400-1358423608_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...