Přejít na obsah

Miss zadní křídlo


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Taky vám ukážu zadek :D RS klasika...

Jo jen tak mimochodem... Musí bejt na autě CZka, když u těhle novejch SPZ je ten EU proužek? Ta nálepka je ještě po původním majiteli a já jí chci pryč ;)

To je u me NO. :palec2: .. proste origo kridlo je BEST OF !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILOTEC WRC KRIDELKO ZAKITOVANE S KUFREM

Křídlo pěkné, ale trochu mimo thema, co ty zadní lampy? Nepracuješ na dráze? Mně to připomíná semafory u kolejí pro vlaky :doh:ble

Promiň, ale pokud se ti to líbí, tak se omlouvám, podle mne je to úděs

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILOTEC WRC KRIDELKO ZAKITOVANE S KUFREM

Křídlo pěkné, ale trochu mimo thema, co ty zadní lampy? Nepracuješ na dráze? Mně to připomíná semafory u kolejí pro vlaky :doh:ble

Promiň, ale pokud se ti to líbí, tak se omlouvám, podle mne je to úděs

Asi se mu to libi, kdyz si to tam dal... :D Prosazujes nazor, ze je to kazdeho vec co si na auto da a tak to take ma byt, ne? Me osobne se to tez ani trochu nelibi, ale koho zajima muj nazor, ze? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILOTEC WRC KRIDELKO ZAKITOVANE S KUFREM

Křídlo pěkné, ale trochu mimo thema, co ty zadní lampy? Nepracuješ na dráze? Mně to připomíná semafory u kolejí pro vlaky :doh:ble

Promiň, ale pokud se ti to líbí, tak se omlouvám, podle mne je to úděs

Asi se mu to libi, kdyz si to tam dal... :D Prosazujes nazor, ze je to kazdeho vec co si na auto da a tak to take ma byt, ne? Me osobne se to tez ani trochu nelibi, ale koho zajima muj nazor, ze? ;)

Me treba vubec lol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILOTEC WRC KRIDELKO ZAKITOVANE S KUFREM

Křídlo pěkné, ale trochu mimo thema, co ty zadní lampy? Nepracuješ na dráze? Mně to připomíná semafory u kolejí pro vlaky :doh:ble

Promiň, ale pokud se ti to líbí, tak se omlouvám, podle mne je to úděs

Asi se mu to libi, kdyz si to tam dal... :D Prosazujes nazor, ze je to kazdeho vec co si na auto da a tak to take ma byt, ne? Me osobne se to tez ani trochu nelibi, ale koho zajima muj nazor, ze? ;)

Co se týká toho co jsem napsal, tak jestli jsis nevšiml, psal jsem to jemu, né nějakýmu joudovi co si tady hraje na mistra světa.

Dále nemám k tomu nemám nic víc.

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...