Přejít na obsah

Mřížka ventilace (boční)


Brnky

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém na mé Octavii II FL, z neznámých příčin se mi sekla mřížka ventilace (pravá na středovým tunelu). Část mřížky mi funguje ale dvě lamelky mi prostě nejdou štelovat. Jedna lamelka se dokonce už jen tak protáčí a druhá jde částečně. Máte návod, jak to opravit nebo je to na celou výměnu dílu. Pokud se musí měnit celá ventilace (prosím číslo dílu). Kolik stojí nový díl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém asi bude, že těch schánek je tolik barev černé, že to musíš znát rok a vin vozidla a pak ti řeknou jakou tam máš. Já mám rok 2009 VIN TMBCJ61Z2A2033498 a přesně nevím, co tím myslíš uzaviratelnou schánkou (brýle?). Se taky dělá? Kolik by jsi dal cenu.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím Vás,

obracím se na Vás s prosbou ohledně rady pro sundání levé mřížky od ventilátoru (klimatizace) na přístrojové desce u řidiče.

Při jízdě něco drnčí a "hluk" vychází právě z této mřížky, tak bych to chtěl omrknout - díval jsem se do dílenské příručky a bohužel jsem nic nenalezl. Lze tuto mřížku vyndat z palubky?

Druhá montáž se týká zadní mřížky, kdy mám na jedné části této mřížky ulomené lamely, které bych chtěl opravit.

Díky

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Teď jsem vymontoval pravý ofuk, že opravím lamelky, ale není boha se k nim dostat. U O1 psali, že není problém, ale tady mě to drží na spodním konci jako prase u toho kolečka, co řídí natočení vlevo/vpravo.

 

Jde to vůbec?

Editováno: , autor: panet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

 

můžete mi prosím poradit, hledal jsem zde na fóru, ale nenašel.

 

1) Kde koupím plastové mřížky klimatizace vyobrazené na fotkách níže?

 

2) Jakým způsobem probíhá výměna?

 

IMAG1458.thumb.jpg.799deb003b5e7fdff5f7fe6520f64bed.jpg IMAG1459.thumb.jpg.39e9664053725d9f66d965b65daefd52.jpg

 

Edit: Dle všeho se tyto díly dají sehnat pouze přímo u Škodovky.

 

Edit2: Našel jsem,

 

Přední (pravý) - prvovýroba: 1Z0 819 702  9B9 (1077,- Kč)

Zadní - prvovýroba: 1Z0 819 203  9B9 (1023,- Kč)

Editováno: , autor: abyssis
Nová informace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

1. Zhruba před 14 dny kupoval kamarád na vrakovišti:

přední levý za 300,- , zadní za 400,- , plně funkční a po vyčištění k nerozeznání od nového.

2. už jsem viděl několik obdobně poškozených, ale vždy byly lamely v pořádku, ale vylomené bylo jejich usazení, které je evidentně poddimenzované...

3. výměna velice jednoduchá: zadní nejdříve vytáhnout zespoda rukou, pak uvolnit nahoře a vyndat. Zpět jen nasunout a zatlačit. Boční nejlépe ze stran lehce zapáčit plastovým klínem (může být i tvrdé dřevo), nadzvednout a vyndat rokou. Zde je důležité podložit klín na přístrojovce něčím proti otlačení. Zpět nasadit a zatlačit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to uložení je opravdu na ... teď jsem měl v ruce dva komplety, jeden svůj a jeden koupení, taky ulámaný, po komplet rozebrání... uložení na atomy a lamely bez škrábnutí, už asi i vím jak to vniklo aspoň vzadu (tam nikdo normálně nesedí a ani to nepoužívá).

 

Vzal jsem kousek plastu na kryt vizitek, udělal z toho aspoň vyztužení toho hlavního žebra a poskládal ze dvou 1 ok kus, ale jako pakárna dobrá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...