Přejít na obsah

Stavitelne odklony pro 4x4 verzi


millhauz

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

s krizkem po funuse ale ocenuju snahu. Kazdopadne i s postovnym me vysly levneji z UK

felos : zajimave, na tehle strance meli az donedavna jen FWD verzi a najednou maji 4x4.

Mustafa : tuhle stranku mi, at sem se snazil sebevic, vyhledavac nejspis zataji - uz vim proc, hledal sem to u nas pred datem uvedeni do nabidky :)

Editováno: , autor: millhauz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo? tohle tu nekdo dela? obvoval sem asi 10 ruznych mensich ci vetsich firem, ktere se zabyvaji vyrobou ciste podvozku nebo upravou aut a jedina firma, ktera by mi tohle byla schopna udelat, byla v nemecku a vyslo by me to skoro stejne. A hlavne, pochybuju ze ti na takhle upravene stavajici tyce da nekdo certifikat.

Hele po bitve kazdej general. Kdyz sem se ptal v dubnu. Nikdo se neozval.

Editováno: , autor: millhauz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to joo.Když to chceš mít papírově čistý...To bych taky nevěděl komu to dát...a kdo to dělá...

Já na orgány prdim a proto by to pro mě bylo jednodušší...

A proč se nikdo neozývá...Ono asi málokdo snižuje 4x4....ten kdo si toto auto pořídí ,tak spíš podle mě přemýšlí jak zvedat a né snižovat :kol-47:

Editováno: , autor: Ondrero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj , koukám že tu řešíš stejný problém jako já . Mám octavii 1.8T 20V 4x4 v kombíku a přemýšlím taky nad těma odklonama ale 9000,- za dvě tyčky mi přijde teda přepálená cena, a to ke všemu co když tyhle odklony se nedaj přitáhnout ale jen odtáhnout :kol-32:http://www.highperfo...ia-18t-4x4.4146 . Napadlo mě zajít za nějakým soustružníkem co by dokázal vyrobit repliku ale co když tahle sranda třeba ve 200 km/h rupne :kol-29:. To je o život. Vyřešil jsi to teda nějak nebo furt je to aktuální? Dej info :kol-47:

Editováno: , autor: Svačinkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna na tuhle tyč podle mě nejdou ty největší síly...A už vůbec ne když bys jel těch 200 na dobrým povrchu....

Jo mydlit to někde po retardérech,tak bych se možná bál,ale to zase nepojdeš jak čuně ne?

Ale je to jen moje doměnka a nějaká zkušenost z hobby RC modelaření....

To co platí u auta 1:10 musí platit i na káru v 1:1 :kol-28:

A víš proč to je tak hrozně drahé?Protože to je defakto kusovka a málokdo to kupuje...Jen pár nadšenců :kol-47:

Když by to bylo jako náharadní díl co vyrábí někde v číně,tak to stojí 1500 peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 týdny později...

Kdyby měl někdo podobný problém ( řešil jsem ) napište panu Hajnovi ( odkazujte se na pana Řehořka - já ) na www.tatechnix.cz

 

Díl 69VW0001

Při snížení ti náprava u 4x4 udelaj kola acka. je bez štelování. Prakticky je to origo viceprvek bez stelovani, tohle nahrazuje jedno ze seriovych ramen na zadni naprave kde se da odklon, ale i sbihavost zadni napravy pozitivne naladit vuci original toleranci geometrie.

 

 

Trpí na to ale i klasické dvoukolky na předku to zas měl kámoš -> 69VW0004 

Montuješ na konci ramene ten "trojuhelnik". Prisroubuješ místo serioveho spodniho cepu ramene, pokud snizujes do extremu nebo litas na vzuchu nahoru dolu ten spodni kloub ti dovoli větší výklon kola, rameno netrpí a da se na geometrii opet ovlivnit odklon který se po snizeni zhorsi.

 

Obecně by se to mělo dávat všude kde je stavik nebo se snižuje do extrému..

image_db_69VW001.jpg

image_db_69VW004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...