Přejít na obsah

zamykání a odemykání zadních dveří


Lujan61

Doporučené příspěvky

našel jsem zde mnoho dotazů na zamykání dveří stahování oken apod. ale nikde jsem nenašel radu, na problém se zamykáním a odemykáním pravých zadních dveří, můj problém je v tom, že když je tak kolem 8-10stupňů venku, tak to funguje bezvadně, jakmile začne slunko svítit, nebo naopak mrznout, tyto dveře nejdou odemknout a nebo naopak zůstanou odemčeny, takže po každém uzamčení vozu, musím kontrolovat tyto dveře a popř. je zamčít ručně, dělá to s dálkovým odemykáním i při odemykání klíčkem, má někdo stejný problém popř. v čem to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě mrzí. Nicméně bych ještě zkusil svorkovnici rozpojit a prostříknout jí nějakým kontaktolem.

Bohužel, ani po postříkání kontaktů kontaktolem to nepomohlo, jednou zamknou dvakrát ne, nebo až po dvojtem zmáčknutím na dalkovým ovladači, dost to otravuje, stále musím hlídat, zda mám tyto dveře zamčené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak to si asi sam nepomozes .Ja som to mal raz na Golfe dal som to jednemu chlapikovi ale ten za toho svateho do dnes mi nechce povedat ako to otvoril. Ale moze byt ze ti neako vysunulo to lanko co ide do zamku. Jednoznacne musi ti poradit ten kto to robil alebo kto to aspon videl ako sa to robi. Lebo je dost tazke davat dole tapec ked su dvere zavrete. Tak vela zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapec jde sundat ale chce to trochu cviku. Musí se povolit madlo, stáhnout okno a sundat klička. Pak se musí horní strana tapecu trochu nadzvednout, protože je nasazen do lišty. Po nadzvednutí se to musi trochu jako vylomit směrem do interiéru. Tapec to vydrží. Tím se dostaneš do horní poloviny dveří kde jsou táhla. Jestli nějaké vypadlo tak ho nasadíš nebo zatáhneš a otevřeš dveře.

Dělal jsem to několikrát tak vím, že to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zadné pravé dvere nemôžem otvoriť ani ja ani zvnútra ked potiahnem páčku tak ten kolik ako sa vysunie zase sa vráti naspäť asi to nebude tiahlom ked cítim odpor a vracia sa a teraz mi začali blbnut aj druhé zadné tak som pre istotu konektor odpojil aby som ich otvoril aspoň manuálne ( tie zamknute dvere som skúšal aj tak že som priamo na servo dal 12V a ani sa nepohlo uz som úplne zúfaly) za každú radu Vám ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zadné pravé dvere nemôžem otvoriť ani ja ani zvnútra ked potiahnem páčku tak ten kolik ako sa vysunie zase sa vráti naspäť asi to nebude tiahlom ked cítim odpor a vracia sa a teraz mi začali blbnut aj druhé zadné tak som pre istotu konektor odpojil aby som ich otvoril aspoň manuálne ( tie zamknute dvere som skúšal aj tak že som priamo na servo dal 12V a ani sa nepohlo uz som úplne zúfaly) za každú radu Vám ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukám,že se to docela rozmohlo tato závada.I mi se stává,že někdy pravé zadní dveře zůstanou zamknuté a nejdou otevřít ani zevnitř.Nicméně vždy mi zatím pomohlo znovu auto zamknout a odemknout a byl klid.Že je něco v nepořádku při zamykání poznám vžd když zmáčknu dálkač.Auto pípne ale nebliknou světla.Tak hned vím kde jít.

Nevím jestli to už bude začínající koroze kolem komfortky a nebo by to jen chtělo pročistit všechna táhla ve dveřích.No nějak to udělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel obdobne potize na Octavii. Obcas se nezamknuli prave zadni dvere, nebo naopak. Dogooglil jsem si, ze to je opotrebovanym, resp. polamanym, kabelovym svazkem, co jde do dveri. V tom ohybu dveri se pry casem ty kabely uvnitr zlamou a zacne to zlobit - obcas to funguje, obcas ne.

Ja jsem s tim zatim ale nic nedelal a nez mi dosla trpelivost, tak jsem koupil Superba. Takze nemam odzkousene, jestli to tim opravdu je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, panove. Takhle se to dela. Vzdycky, kdyz mam ojete pneumatiky, koupim jine auto :) Kdo se s tim ma vymenovat. :kol-31:

K tem dverim. Prava zadni jsou to podle me proto, ze pokud jezdite sami, jsou to nejmene pouzivane dvere. Gumova izolace casem ztuhne a zlame kabel uvnitr. Takhle si to aspon predstavuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...