Přejít na obsah

převodový olej 1.4 MPI


ros19

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak, tak, ak nemá prevodovka vypúšťaciu zátku najnižším miestom na prevodovke je spínač spiatočkových svetiel, po jazde keď je olej teplý odpojiť konektor, vytočiť spínač a veselo vypustiť starý olej. Spínač aj otvor starostlivo odmastiť, dať nejaký tmel (Hermosal), alebo trocha lepidla na závity (napr. LOCTITE 243) ,zatočiť ho späť a naliať čerstvý olej cca 2 litre cez napúšťaciu zátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Přidám také moji výměnu převodového oleje na Fabii 1,4mpi r.v 2002 Vypustil jsem to přes víčko řadicí páky jak bylo popsané výše jedním borcem,vytekl mi naprosto černý olej a po výměně rychlosti tam kloužou sami. A to mám najeto teprve 74 000km.

Editováno: , autor: sachmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já měnil včera. Víčkem se mi to nepodařilo, neb tam drželo jak přivařené (nejspíš ho těch 170000km nikdo nesundaval). Vypustil jsem čidlem přes zpátečku se zvednutým ZP kolem. Následně nalil 2L castrol syntrans transaxle přes snímač rychlosti za motorem. Práce na dvě hodinky (půl hodinu jsem hledal čidlo rychlosti, protože jsem zapomněl, že je pod tepelným stíněním  :D )

Editováno: , autor: S.M-A-RT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...