Přejít na obsah

Výkres na podložky pod pružiny +20mm ???


Kullda

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, potřeboval bych sehnat podložky pod zadní pružiny se zvýšením 20mm. Volal jsem panu Huškovi na HP sporting, ale tam to zatím nikdo nebere. Jsem schopen si to sám zajistit u soustružníka, ale potřeboval bych k tomu nějaký nákres jestli náhodou někdo nemáte? Opravdu nemám v úmyslu dát za podložky od Weitecu 1500 :feve: Moc díky, pokdu by k tomu někdo takový nákres měl a mohl by mi ho poskytnout. Ale pokud se vám někomu takové podložky válí doma pod postelí tak sem s nima. Koupím je :) Předem díky za pomoc. Davidos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny,mám dotaz jaký je rozdíl mezi pružinama na Fábii combi a krátkou? Jsou délkově stejné akorát na combi je tuhší nebo je i delší, jestli je delší o kolik? Mám lpg a táhne to zadek dolů tak nevím jestli podložky nebo pružiny z kombíka,řešil někdo tento problém,díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...