Přejít na obsah

octavie 1,6 -74kw vynechava motor


kupka

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas muže mi někdo poradit ?? mam octavku 1999 --1,6--74kw motot netanhe cuka střílí do saní když motor roztahnu na 4 000 tak jako když vystřelí a jede a tahne jako blázen uplně super tak jsem dal novou lambdu a auto se zbiralo uplne super necukalo tahlo no proste super ale jen 2 dny a je to tu opět !! tak jsem dal nové čidlo na teplotu vody stale stejne tak jsem očistil veškere kostry a ještě jsem přidal další kostru na motor i kastly stale nic auto netahne !! jo a ještě když jedu do třeba Prahy a přesahnu 5200 otaček tak to začne cukat a když otačky spadnou na 4000 tak se motor zase zveda! tak jsem zkusil při stojicím autu přidat plyn na 5200 otaček bez zatižení a otačky více nejdou a létají od 4500 na 5200 a a cvaka nejake relatko u spojkového pedalu těch relatek ta je více vypada to že nejde elerika ve vysokych otačkach !! mam i nove svíčky i nové kaboly a novou cívku !! mam už podezření že je podpalenej ventil nebo už z toho blbnu prosím pomoste !!najeto 320000km auto jezdí take na LPG asi 160000km zavada jak na benzín tak na plyn poooomoc !! Ahoj Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tiez som mal tento problem, v servise mi vymenili nejaky snimac na hriadeli a bolo po probleme ale vypisala to aj diagnostika tak sa to dalo lahko urcit.

 

Ale stava sa mi ze auto netiahne, musim viac slapat na plyn aby to jelo, pri preradeni a pridani plynu par krat trhne motor a zda sa mi ze ze sa motor viac trase. Ale niekedy (velmy zriedka) sa stane ze ide krasne, je svizne a motor ide hladko bez trhania. Neviem co by to mohlo byt...

 

Motor 1,6 AKL 74 kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...