Přejít na obsah

madla dveří O2


ballu

Doporučené příspěvky

Ahoj Chlapi,

prosím Vás kdo má funkční etku mohli by jste se mi podívat na název, číslo a cenu těchto dílů.

Madlo řidiče spodek + vršek na čtyři el. okna, dveřní madla na ostatních dveřích jenom vršky a vše v černé barvě.

Díky moc :palec:

post-18589-063811100 1287496013_thumb.jp

post-18589-009657500 1287496024_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj všichni, mám problém, u mé O2 4x4 mi moje ženský podrapaly pogumované vnitřní madla dveří u řidiče i spolujezdce. Problém je, že mám el. okna jen vepředu. Polepky dělaj jen na 4 el . okna a origo nemůžu sehnat. Poraďte kde to maj. Díky za ochotu jarsva. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal origo kod na ty kryty madel -1Z1 867 171 C-, ale je to cenově nějaký divný. Na 4 el. okna stojí asi 500,-Kč a na dvě prej 1000,- Kč. Jestli máte někdo možnost nahlédnout do origo dílů, nebo máte katalog tak prosím o info. Dík jarsva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, taky shanim ten horni plast madla ridice (el. okna jen predni) - okousal mi to pes :(

Nemuzu to nikde sehnat, tak beru jakykoli (ani nemusi byt novy) v dobrym stavu = bez otisku psich zubu a neposkrabany ... predem dik za jakykoli info, kde by se to dalo sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

zdravím, mám odrápaná všechny madla. Nevíte někdo, jak tu gumu nejsnadněji odstranit? Už jsem zkusil jedno madlo. Musel jsem ho demontovat, dal jsem ho do horké vody a kartáčkem jsem gumu odrhnul, ale je to strašně pracné - dlouho to trvá. Nezkoušel jsem acetonové ředidlo, protože se bojím, abych nepoleptal spodní plast. Nemáte někdo lepší způsob?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...