Přejít na obsah

Rozvody motorizace 1,8 TSi


Aldik30

Doporučené příspěvky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 5 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

 

Objavil som nasledovne: http://videogenerator.skoda-info.cz/Iframe.aspx?id=yTXPgUZn7j0%3d&dimensions=854_520

 

Ma to byt autorizovany skoda servis.  Ponukaju Paketovu cenu na vymenu rozvodov pre Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI/118kw za 6510 kc. V poznamke je ze sa cena lisi podla motorizacie, cena zahrnuje pracu, diely a dph. Aj kvoli inej chybe, ktoru rozoberam v inom vlakne tam mam termin na pondeli 14.1.2019. 

 

Nemam s tymto servisom nic spolocne, nie je to reklama. Cena mi ale pride zaujimava. Co myslite ? 

 

Kazdopadne predpokladam ze ako autorizak tam neda ziadny aftermarket, - zistim. 

O celkovej cene Vas budem informovat. 

 

Hadam to niekomu pomoze.  

 

Ps: je to tento servis http://www.auto-styl.cz/

Ps2: je aj na skoda auto jako autorizak https://dealers.skoda-auto.com/260/cs-CZ#DLZ=13&DLX=50.0396190000&DLY=14.3272957000

Editováno: , autor: thermoska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, cena zajímavá, ostatní ceny tak nějak odpovídají autorizaku - něco jsem dělal, něco poptávál. Za rozvody jsem dal u cdaa 2x tolik. Za tu cenu by me zajímalo, co vše budou měnit. Už tu někdo psal, že mu dělali jen část za nižší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skade si ? to sa oplatí chodiť meniť rozvod do polky čiech ? cena je to zaujímavá ale neuvádza sa tam dokopy nič ... je tam zhruba 30 dielov takže ťažko povedať čo menia tu

 

niekto vymení rozvodovú reťaz , napínák aj lišty , niekto k tomu prihodí ložiskovú stenu vačiek podľa potreby čo je cca 160€ , niekto to chce komplet a dá tam aj nový kryt spodný , spodné koliečko , ďalšie dve reťaze a klzné lišty a napínáky , tie ceny sa budú líšiť násobkami ... ak chceš môžem ti to naceniť aj ja , len treba vedieť či je to prvá výmena alebo sa to už po niekom prerába a pod. , podľa toho treba aj riešiť niektoré diely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

byvam v prahe, a toto je servis vedla mojej prace, cize to velmi daleko nemam.

Dik za ponuku. Jednak mam na SK daleko kvoli oprave,  a zaroven mam rocnu zaroku od VAG na celu europu, ktora je podmienena tym ze ukon musi byt v ASO.

 

Detaily, o tom ake suciastky sa menia, prinesiem priamo zo servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den,koupil jsem ojetý Superb 2 1.8 TSI..má najeto 244000 km,.. vím že je to hodně ale toto auto jsem hledal dost dlouho a do určité ceny.... jaký je časový interval pro výměnu rozvodů?kdo mi pošle odkaz na dostupnou sadu ?a na co si dát pozor...děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte,

 

trocha som pátral po tom, aké sú tolerancie pri 1.8TSI pre adaptáciu vačky, čiže hodnota vo VCDS v bloku 93, pole 3, ktoré by mali poukazovať na stav reťaze. Rôzne po fórach som našiel, že sa to hýbe od +1,5 do cca -6.  Paradoxne k tomu, všade sa však spomína len odstupňovanie na zelenú zónu (0 až -2, netreba meniť rozvody), žltú zónu (-2 až -4, ak sa blíži k -4 vymeniť rozvody) a červenú zónu (-4 až -6, okamžite vymeniť rozvody). Viackrát som ale narazil aj na to, že ľudia mali hodnoty kladné, ale už nikto nevysvetlil, čo to znamená. Pozrel som sa na moje auto, a ja to mám tiež kladné, konkrétne +1,44. Rozvody som dával nové pri GO pred 22k km, bohužiaľ ma nenapadlo sa na tú hodnotu pozrieť hneď po výmene, tak teraz neviem aký to má progres.

Viete niekto ako to teda presne je, resp. čo znamenajú kladné hodnoty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2019 na 8:16, Tomas F napsal:

Tak ono asi záleží co všechno se měnilo. Někdo udělá jen naprosté minimum (řetěz + napínák), jiný zase vymění všechny řetězy, napínáky, kluzátka.. a pak jsi na těch asi 15000,- o které si řekne autorizák.

 

ach tak, to mě nenapadlo :) jo mě tam právě měnili i nějaké vodící lišty a další věci okolo, tak proto ten rozdíl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...