Přejít na obsah

Zpětná zrcátka


Honza_4

Doporučené příspěvky

Tohle nic neříká.

U nás, naproti ve firmě, mají asi osm tourek a všechny mají ty staré zrcátka.

Nevím od kdy se dávaly jiné, nicméně když už jsou, jdou poznat, že jsou jiné.

Myslím, že jedním ze znaku je ten, že nemají ten spodní nelakovaný plast jako ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

pánové no to jsou teda novinky,  V posledním roce (pro někoho fáze) výroby se dával volant s úsměvem (tuším bez chromu), ty sloní uši na dveře, skončilo el. ovládání víčka nádrže a možná ještě něco drobného kromě zlevnění o cca 30tis. a jezdí jich dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, už někdo řešil ty zrcátka z O2? Slyšel jsem že se rozeberou v kloubu a dáva se jen zrcátko z O2 a trojuhelník na dveřích se nechá O1 zkoušel to někdo bych to chtěl taky ale potřeboval bych poradit od někoho zkušeného.

Ahoj ten trojúhelník adaptér je menší,než standartni o1,musí se bud podlepit,nebo ta složitější možnost,pouzit tmel.Včera jsem nasadil zpětná zrcátka z O2facelift a výsledek paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj ten trojúhelník adaptér je menší,než standartni o1,musí se bud podlepit,nebo ta složitější možnost,pouzit tmel.Včera jsem nasadil zpětná zrcátka z O2facelift a výsledek paráda

Zdarec ty jsi podlepoval nebo tmelil? Fotka by nebyla? Idealní řešení by bylo uříznout proužek toho alu trojuhelníku a navařit na O2 ale mooc pracné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...