Přejít na obsah

Bezpečnostní pásy


Radas1

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Ak nezabudnem, tak Ti to odfotim.

Musis skusit zaklapnut sedadlo (alebo podvihnut tu zaistovaciu zapadku paralelnu so zaistenim sedadla) a potom stlacit molitan, aby sa pas trochu uvolnil. Nasledne by Ti mal ist trochu dovnutra a potom pojde vytiahnut. Este to ale nerob, az ked Ti dam foto, ako je to spravene vnutri sedacky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak nezabudnem, tak Ti to odfotim.

Musis skusit zaklapnut sedadlo (alebo podvihnut tu zaistovaciu zapadku paralelnu so zaistenim sedadla) a potom stlacit molitan, aby sa pas trochu uvolnil. Nasledne by Ti mal ist trochu dovnutra a potom pojde vytiahnut. Este to ale nerob, az ked Ti dam foto, ako je to spravene vnutri sedacky. ;)

no skusal som podvihnut tu zaistovacie zapadku a potom molina-to ako a kde?

post-19877-1248107778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie tak, zle som sa asi vyjadril.

Musis podvihnut zapadku, ktora je na jednom konci bowdenu (z druhej strany ako je ten cerveny kruzok), aby si odblokoval navijak a potom pritlacit molitan, aby si uvolnil pas (ako je ten modru kruzok), skratka uvolnit pas, aby nebol taky napnuty a dal sa povytiahnut.

sedacka_vnutro_01.jpg

zapadka je paralelne s tou, ktora zaistuje sedacku, na pas je ta tensia na lavej strane

zapadka_01.JPG

a podvihnes ju jednoducho prstom. ;)

zapadka_02.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj chlapy, chtěl jsem se vás zeptat mám oct 1 rok 1997 a chtěl jsem se zeptat jestly tadyten model má už kontrolku bezpečnostních pásu na přístrojové desce? že se my tam kontrolka rozsvítí jednou blikne a potom svítí ale nevím co to je jestli to je že se musí zapnout pásy a nebo to je airbag a když zapnu všechny pásy tak to pořád svítí. viz. příloha :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem skoušel to napojit na diagnostiku a akorát co mi to píše tak je kod:

65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00--

00532 - Shareware Version. To Decode all DTCs

Tak nevím co to je moc anglicky neumím :aggressive:

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

65535 je vadná řídící jednotka (dle VIS) - kontrola nebo výměna

00532 je napájecí napětí nesmysliný signál

příčina: řídící jednotak byla zapojena při zapnutém zapalování, přerušené vedení nebo zkrat, při zapnutém zapalování žádné napětí na svorce 15, vadná ŘJ motoru, relé napětí na svorce 30 vadné

popis chyb dle VIS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Nechápu, proč se na to ptáš v sekci FI, když tady u jedničkových Octavií jsem našel minimálně čtyři témata o bezpečnostních pásech (všechny jsem je sloučil).  :kol-32: Takže tvůj příspěvek jsem přesunul. Vysvětlení je zde (bohužel to mám jen v němčině):

 

 

post-32075-0-01188700-1432391643_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Sice je to 7 let, ale stejně...

Koupil jsem Fábii 1, facelift, krátká a vzadu samozřejmě tříbodový pás. Po koupi normálně fungoval, ale bylo rozbité sklápění dvojsedačky. To jsem opravil výměnou táhla (klasika, ulomené pacičky na konci), ale od té doby nejde odvíjet prostřední pás. Zkoušel jsem hledat tu pacičku, co je na fotce výše, ale vůbec tam nebyla :-o . Svítil jsem si do toho baterkou a kde nic tu nic.

Nějaký nápad čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...