Přejít na obsah

kabel + software diagnostika FABIA II CINA


bertolini

Doporučené příspěvky

Byl bych opravdu moc vdecny pokud by nekdo poslal tip na levny OBD kabel vc. softu ktera by mi umoznila zejmena vyresetovat "check service" na FABII II. Prosel jsem www.obdchina.com www.lightake.com www.dealextreme.com atd. je toho spousty. Zjistit jestli dany kablik/soft bude fungovat s tim konkretnim autem jeste jakztakz jde ale jestli umi vyresetovat servis za .... dni nebo ... km uz je bohuzel horsi. Dotazy jsem v obchodech vznesl ale odpovedi jsou neurcite. Pokud mate prosim odzkouseno, dejte prosim strucnou odpoved. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nechci bejt chytrej ale mam dojem ze FII uz nejde vynulovat nejakou kombinaci klicku v zapalovani a stiskem cehosi. Jedina moznost je pres diagnostiku...

podle me mas pravdu, stahnul jsem si navody, zamerne pisu v mnoznym cisle, protoze existuji asi 4 a konekoncu i pristojovka je v nekolika verzich (maxidot, bez, jina muzou byt i nulovaci tlacitka tripu atd) - a prave to nujlovaci tlacitko by se melo pouzivat i pro nulovani servisnich intervalu) bohuzel at delam co delam tak to nic nedela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jako vždy doporučuji originál HEX-CAN kabel, ale pokud vyloženě trváš na nějaké Číně, tak hledej kabel s označením VAG106. Pokud máš Fabii II FL tak jinou možnost než HEX-CAN nemáš, pokud máš před FL, tak sice můžeš použít levnější KKL kabel, ale k němu samozřejmě běží jen soft VAG-COM do verze 409 a tam ještě není tak "user friendly" resetování intervalů. :D

PS: Vím, že to píšu trochu opožděně, ale tak třeba dotazující stále váhá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Na začiatku si sa p

Byl bych opravdu moc vdecny pokud by nekdo poslal tip na levny OBD kabel vc. softu ktera by mi umoznila zejmena vyresetovat "check service" na FABII II. Prosel jsem www.obdchina.com www.lightake.com www.dealextreme.com atd. je toho spousty. Zjistit jestli dany kablik/soft bude fungovat s tim konkretnim autem jeste jakztakz jde ale jestli umi vyresetovat servis za .... dni nebo ... km uz je bohuzel horsi. Dotazy jsem v obchodech vznesl ale odpovedi jsou neurcite. Pokud mate prosim odzkouseno, dejte prosim strucnou odpoved. Dekuji.

Mne osobne funguje tento kábel:

http://www.ebay.com/itm/280736811503?ssPageName=STRK:null:IT&_trksid=p3984.m1542.l2649#ht_4063wt_1193

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...