Přejít na obsah

Pazvuky


tomson1

Doporučené příspěvky

ted jsem zpozoroval nějaké poklapávání jako od spoda od mých nohou,ale slyšim to jen když stojim na volnoběh tak tam sem tam něco výrazně zaklape.Zatím jsem se potom nějak zvlášt nepídil,ale připadá mi že to dělá pouze při zapnuté klima.Podobný zvuk slyšim když přepnu klima na Econ a zmáčknu třeba šipku na ofuk hořejšku,tak jak se tam začnou hejbat ty klapky tak to vydává podobný zvuk.

Máte s tím někdo zkušenost?díky

Ještě mám vlastně jeden takovej pazvuk.

Jde to jako z míst(ruční brzda,řad.páka,jumbo-box),jde o takové nepravidelné slabé kovové poklepávání,jako kdyby bylo něco povolený,ale dělá to nepravidelně,tak to asi nebude.Už jsem vyházel věci z jumbo-boxu a jezdil a projevilo se to opět,tak muj bordel to taky není.Připadá mi to že to dělá pouze když mám v horku zaplou klimu a jak tam začne jít ten stud.vzduch tak to začne dělat,ale taky si nejsem jist.Máte s tím někdo zkušenost?

Doufám že se mi tu nebude někdo smát jakej jsem puntičkář,ale takový kravinky mě dokážou nasrat.

Dík za vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na tyto zvuky. Pri kazdym seslapnuti plynu a po celou dobu seslapnuti (na každý rychlostní stupeň je slyset takove nepatrne šelestění (pro poslech tohoto zvuku vypněte uplně všechno) z míst před řadicí pákou někde uvnitř středového sloupce. Je to dobře slyšet hlavně z místa řidiče. V prodejně jsem se včera svezl v další nové Octavii na prodej (1.6 FSI) a tam to bylo to samé a tak mi řekli, že prej je to normální. Slyšíte to ve svých autech také ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Tak sem se stal od soboty novým (a doufám, že do budoucna šťastným a spokojeným) majitelem OII. Hned při jízdě ze salónu sem si všiml už i při nižších rychloste pískání a svištění od pravých zadních dveří. Skoro jako by nebylo úplně zavřené okno nebo dveře. Ale spíš to vypadá na špatné těsnění kolem dveří. Hned ve středu s tím pojedu do servisu, ať se mi na to podívají. Setkali ste se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem zpozoroval nějaké poklapávání jako od spoda od mých nohou,ale slyšim to jen když stojim na volnoběh tak tam sem tam něco výrazně zaklape.Zatím jsem se potom nějak zvlášt nepídil,ale připadá mi že to dělá pouze při zapnuté klima.Podobný zvuk slyšim když přepnu klima na Econ a zmáčknu třeba šipku na ofuk hořejšku,tak jak se tam začnou hejbat ty klapky tak to vydává podobný zvuk.

Máte s tím někdo zkušenost?díky

Ještě mám vlastně jeden takovej pazvuk.

Jde to jako z míst(ruční brzda,řad.páka,jumbo-box),jde o takové nepravidelné slabé kovové poklepávání,jako kdyby bylo něco povolený,ale dělá to nepravidelně,tak to asi nebude.Už jsem vyházel věci z jumbo-boxu a jezdil a projevilo se to opět,tak muj bordel to taky není.Připadá mi to že to dělá pouze když mám v horku zaplou klimu a jak tam začne jít ten stud.vzduch tak to začne dělat,ale taky si nejsem jist.Máte s tím někdo zkušenost?

Doufám že se mi tu nebude někdo smát jakej jsem puntičkář,ale takový kravinky mě dokážou nasrat.

Dík za vaše názory.

Jojo mám stejný problém,připadá mi to mako zvuk něco mezi kovem a třeba vrzáním gumové bužirky. Je to nepradelné a připadá mi že zvuk jde odněkud z přístrojovky,jakoby za budíkama.

Pokud by někdo měl podobnou zkušenost a vyrešil to,budu jen rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...