Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

To MarcusV:To nesmíš brát moc vážně, Žralok se asi včera nevrátil z vycházky zpět do blázince v Bohnicích :help: On není nebezpečný, ale někdy otravný, to jo, ale jinak ho máme všichni rádi, on je to náš "plyšáček" a asi dlouho neměl co rozebírat a tak má dlouhou chvíli :smich: Keců ohledně stimulování :prc: má vždycky nejvíc a jak je vidět skutek utek :p

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz se rýsuje,to je dobře,alespon něco snad vyjde :palec2:

Ale já nedorazím,je to více než špatný termín,od středy do neděle mám asistence nad rámec normálních povinností,což je finačně zajímavé,leč časově naprosto zabité.... .:feve: to by musel být sraz tak do 100 km v sobotu odpoledna na otočku,jinak by to byl pro mne velmi drahý špás,,,,,,,škoda,někdy jindy,snad Chabry/ani ty nesjou pro mě ideální,ale jsou za rohem/ a pak ,jak jsem sliboval ;) uvidíme......

mě by vyhovoval volný termín co se dívám do kalendáře o víkendu ,tak 25.-26.června a i to je v sezoně s otazníkem.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Konečně jsme se rozhoupali a tak Vás zveme všechny, co máte zájem se zúčastnit klubového srazu superbů.

Termín konání: 14.5. - 15.5.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/autocamping/o-spolecnosti/atc-vranovska-plaz.html

Pánové a případně dámy, po konzultaci s Víťou, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila do neděle 1.5.2011. Je to z důvodů rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit, ale ten základ se bude v pondělí 2.5.2011 závazně potvrzovat Autokempu na Vranovské pláži.

Děkujeme za pochopení. Richard a Víťa :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + ? zatím není upřesněno

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

CAJDA zatím není upřesněno

LAAM + ? zatím není upřesněno

PASSPORT5 + ? (dvě noci chata po dvě osoby)

MARCUSV + ? (jedna noc chata po dvě osoby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar pánové, jak se tak dívám, tak se ještě i někdo přidal, to mám radost ;)

to MarcusV : Myslím, že nebudeš jediný, kdo bude srážet věkový průměr....já zas budu nejmladší jak asi všude...kdysi ve škole, teď jsem nejmladší v práci...a beztak budu aj na srazu :smich:

No teď jsem týden bez Supa, dal jsem ho na přelak nárazníku a výměnu spodní mřížky, protože už loni mi ji zajíc trochu načechral a už se na to nemůžu dívat, tak aspoň to bude do srazu všechno OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Žralok: Já dojedu, ale tvoje jméno mezi přihlášenými nevidím lol

To Lanny: Přece nebudu brát vážně někoho kdo si o půlnoci hraje na kukačku :smich:

To Ma_ra1: Nejmladší asi nebudeš (jestli Dave přiveze prcka), ale stejně mám radost že nebudu sám mezi dědkama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám nejčerstvější informaci pro znalé.Právě jsem mluvil s Jardou(ace venturou) a potvrdil svou účast.Jinak jsou zabukovány všechny dvoulůžkové chatky.Pokud by došlo k nějakému nedostatku tak se nebojte vše se vyřeší na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....nechci to zakřiknout, ale pomalu to vypadá na vyšší účast než loni :) Teď už hlavně, aby zafungovala ta má Hexe a zajistila perfektní počasí! Jinak velké poděkování našim "hochům" Víťovi - Vickovi a Ríšovi - Ribovi, jsou to prostě naše :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Konečně jsme se rozhoupali a tak Vás zveme všechny, co máte zájem se zúčastnit klubového srazu superbů.

Termín konání: 14.5. - 15.5.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/autocamping/o-spolecnosti/atc-vranovska-plaz.html

Pánové a případně dámy, po konzultaci s Víťou, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila do neděle 1.5.2011. Je to z důvodů rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit, ale ten základ se bude v pondělí 2.5.2011 závazně potvrzovat Autokempu na Vranovské pláži.

Děkujeme za pochopení. Richard a Víťa :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + ? zatím není upřesněno

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

CAJDA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PASSPORT5 + 1 (dvě noci chata po dvě osoby)

MARCUSV + ? (jedna noc chata po dvě osoby)

ACE VENTURA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)?

Jedna aktualizace

Editováno: , autor: riba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak koukám že asi mezi vás nezapadnu se svou abstinencí :aggressive: no snad to má partnerka dožene i za mě :) takže tímto potvrzuji svoji účast v doprovodu a prosím o jeden dvojlůžák na jednu noc

Abstinence je pro nás taky výhoda. Aspoň se budeme mít na koho obrátit v případě krátkodobých výpadků paměti. :smich::kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, tak Vás zdravíme oba dva, už se také těšíme. Já jsem se i pohádala v práci se šéfovou aby mě dala dovolenou a vyšlo to, jupí... Víťa a Ríša mají u mě pusu, za to rychlé zařízení srazu. Že nejede Žralok to mi tak nevadí :p , ale co Naďa?? :wub: Nebudu mít s kým chlastat... -_- tak se těším na večerní program :band a na Vás všechny... Jak to vypadá se sklípkem? zdravím Peťula a jedeme na sraz :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...