Přejít na obsah

Zapojení Rhapsody k Maxidot, volant spínačka


Doporučené příspěvky

Zdravím kluci prosím mohl by mi někdo porazit kam zapojit dráty které byly Púvodně v symfony a plnily funkci nejspíš komunikace s maxidotem volantem a spínačkou ? Na rhapsody je totiž ten CAn bus nebo Fakra konektor čico a po pročtení celého autohifi fora jsem si to nedal dohromady.........

Předpokládám ,že je spojím z pinama které jsou označeny jako Can High a can low a mnělo by to šlapat? děkuji za jakýkoli postřeh prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně rádio Rhapsody šlape jak má v superbu 1 kde bylo jen symphony

Tak vyřešeno, nejprve jsem byl ve škoda servisu ve Valašském Meziíčí jestli by mi to zapojili, ono už jsem to zapojené mněl ale chyběla mi redukce antény a právě nebyl spojený drát co ovládá volant , maxidot a spínačku. po Hodině laborování mi Elektrikář ze škodovky řekl , že by musel najít někde v počítači schéma a že to vidí tak na půl dne práce !!!!!!

a společně s druhým borcem to odhadli předběžně na 5000 kč :-) kundy jedny

řekl jsem jim , že rádio mne vyšlo na 3500 kč + velký černý konektor 440 kč a za zapojení 5000 kč nedám , že se zbláznili, jel jsem pryč a večer jsem spojil dva drátky

Pozor nahoře na fotce vidíte , konektor a jeden z těch dvou drátků se musí spojit s černomodrým který vede od černého konektoru aje označený Can +

Nevěřil jsem vlastním uším , to není možné , že by byli tak neschopní , nebo takové vyjebávky ??????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...