Přejít na obsah

Climatronic - zavady, poruchy


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak koukni na druhou stranu k plynu zda to není tam. Za kaslíkem je čídlo na výparník.

Nejde mi vložit foto. ale na celkovém zobrazení rozvodu klima a topení je na straně řidiče to čidlo

post-85274-0-15187800-1452095006_thumb.p

Editováno: , autor: Pavska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vagu zjistíš pouze hodnoty motorků kolik maj aktuálne a kolik maj požadavek např. aktual. 173 a pož. 177 . V měřených hodnotách to lze vyčist. Nebo pouze na climatroniku econ +( modra tečka) +ventilátor dolu. Ale jaky kanal to je ted z hlavy nepovím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím mám takový dotza mam na svojem supu mam takovy menší problém s climatizaci a to taky kdyz zapnu na auto na 24-25 stupnu tka vpohode kasne teplo i mene treba 22-23  vsechno oka ale kdyz jsem chtel trosku aby byl studenejsi vzduch tak jsem dal 18-19-20 a zaclo to uplné strasně moc topit vedro jak v saune zase sem musel dat tech 22-25 stupnu nebo to uplne vypnout diagnostika klasika ukazuje jenom spatny elektro motorek jeden predtim to normlaně jelo pak sem dal klimu v nedeli a krasne chladila a pak pondeli a uz to tak blblo nemate zkusenosti ? diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute :)

 

můžu jen takovej letmej dotaz? Co se týče climatroniku, tak mně totálně odešel servomotorek regulující obtok vzduchu.

Už ten novej "bazmek" držím v ruce.. Jen uvažuji, jestli je regulérní možnost to vyměnit sám. Spíš mě zajímá, jestli nevíte,

jak se k tomu motorku dostat? popř. kudy? přes přihrádku spolujezdce?

 

napíšu pro jistotu číslo díslu 8D1 820 511G

 

díky za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím,

 

nechal jsem naplnit klimu, žádný problém s tlakem, když byla napojená tak krásně chladila. Už chvíli po odjezdu ze servisu klima přestávala chladit a nakonec začala topit jako před naplněním. Nejdivnější mi přijde, že i když topí tak je přívodní hadice studená a i schránka u spolujezdce chladí. Může mi prosím někdo poradit, kde by mohl být problém? Před plněním bylo auto na diagnostice a mechanik říkal, že žádné chyby nejsou...

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám Supa 2,5TDI,114Kw, r.v.2003, nedávno se mi přestala jít klima, ale vše fouká jak má, Klimatronic, když chci chladit tak to topí. Po napíchnutí to napsalo vadný krokový motor teplotní klapky - kde to vůbec je a kolik to asi stojí, díky za pomoc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar hosi, mam problem s klimou ale to topenim. Teraz ked su studene dni a v aute topim tak pri zataceni do leva ma stale oveje studeny vzduch... ak je teplo alebo vlhko prsi a vypnem klimu tak cez vyduchy stale citim ako mi vhana do auta horuci vzduch od motora. Tym padom sa mi rosia okna pri dazdi.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám taký problém netopí mi topení když mám teplotu vody na 90 tak mi fouká jen vlažný vzduch i když to dám na HI zvedl jsem kapotu a oddělal plast. kryt co je pod čelním sklem a kryje baterku, filtr atd a oboje hadice jsou vřelé takže teplá voda jde do i z topení kde může být problém ? Servomotorek nastavení topení ? A jak se k němu dostanu středový panel je celý zakrytovaný ? Pokud někdo ví děkuji za rady

Superb 2,8 V6 2002

Editováno: , autor: JejB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G12 mám po max hranici a hadice co vede do motoru do topení a z topení zpátky mám oboje dvoje vřelé serva na za středovým panelem jak červené tak modré se hýbou když ťukám na + nebo - do základního nastavení econ + šipka větrání na tělo nic nedělá

Editováno: , autor: JejB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj chlapi, potřebuji poradit, přestala mi fungovat mísící klapa, vag napsal chybu 01271 motor for temperature flap V68, auto mi pořád topí, motorek je slyšet že bzučí ale klapa se nehýbe mám hledat chybu v motorku nebo se to někde seká na táhlech? A kudy se tam mám dostat přes přihrádku spolujezdce nebo přes středový panel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojda, z ničeho nic mi přestala jít klima a jen to pořád topí(mám Supa 2,5TDI, 114Kw, r.v.2003, klimatronic), na Vagu to napsalo chybu  01271 - Nastavovač misící klapky, nevíte náhodou kde ho najdu pod palubkou? Nedělal jste už někdo náhodou? Díky za pomoc 

Editováno: , autor: Dubys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly tady informace, že prý to jde bez demontáže palubky. Já tomu ale moc neveřím, pokud nemáš ruce jako Saxána a navíc se má celé tělěso topení nadzvednout, aby to šlo vyndat (směrem dolů). Mísící klapka je označena červenou barvou a je zespodu topení nad středovým tunelem. Na obrázku č.23. Před tím demontovat centrální klapku, barva modrá, na obrázku č.24

Dílenský postup je na obrázku (výňatek z DP)

Po výměně je nutno provést základní nastavení klapek VAGínou

 

Demontáž mísící klapky.JPG

klapky topení.JPG

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Zapekanka změnil název na Klimatizácia nechladí

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...