Přejít na obsah

Problém


S.o.n.n.y

Doporučené příspěvky

Ahoj mám menší problém, nedávno jsem měnil sinenbloky a čep ramene (L a P)

A pak když jsem se jel projet a jel jsem rovně, tak jsem zjistil že mám pootočenej volant do leva cc 2-3cm, tak jsem dal včera udělat geometrii a volant je ještě víc pootočený. Je možný že by to bylo těma věcičkama co jsem tam dal, nebo čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsem ,jestli potom co ti udelali tu geometrii to bylo v cajku a potom se to rozhodilo?

Nevim kde jsi byl, ale tam co delavaji geometrii me, nastavi volant do roviny a potom dosteluji kola podle nejakyho optickyho cajku, s volantem se uz nehybe. Potom nakonec z kopjutru vyjede papir, kde je znacka auta, pozadovane hodnoty s tolerancemi a skutecne hodnoty.

Jestli jsi odjel z geometrie s volantem pootocenym tak to asi delali v nejakym bejvalym svazarmu jak byli zvykli na S120, kde sis pak presadil volant. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem byl naposled já tak : natočil volant narovno - cvakl PC jako že je to na nule - pak vytočil max doleva max doprava - mrkl na PC a tam mu to napsalo oba úhly vytoření a jelikož byli oba rejdy OK tak zas dal na "O" podle PC (co tam uložil) zaaretoval volant a pak udělal geometrii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy se ma vlastne geometrie delat? mam najeto 170t a jeste sem ji nedelal, meneny parkrat gumy stabilizatoru vepredu a naprava vzadu, auto se zda ze jede normalne rovne a nezataci nikam, kazdopadne volant mam trochu pootocenej bokem a ne na stredu, myslem sem ho normalne jen presadit, ale mozna by stalo za uvahu tu geometrii asi udelat co ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
mam ten samej problem,na geometrii jsem dal volant rovne,drzel ho a mechanik neco steloval

kdyz jedu rovne,tak mam volant mirne doleva

nezdalo se mi to,tak jsem byl znova na geometrii a vse je pry ok,ale je volant stale pootocenej,tak nevim

Tak toto pocujem prvy krat aby niekto drzal pocas nastavovania geometrie volant. Tam ide o stotiny milimetra, tam musi byt volant zaaretovany napevno. Urcite takyto postup nastavovanie geo nieje v poriadku.

Editováno: , autor: Marcello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...