Přejít na obsah

Dveře


pista6

Doporučené příspěvky

Tak jsem si vyměnil kliky na Oct II combi za blikající cena klik 1999+120poštovní

Práce 1celý den

Cena za práci jedni dveře 500kč +2.d 500kč+ 3.d 500kč+4.d 500kč a pak 500kč na nové cvoky na tapacír staré se ulamují nebo popraskají a drobný materiál šrouby na upevnění plechu vrták, pásky na stáhnutí kabelu cca 2500kč

tapacír je potřeba opatrně sundat vyvrtat nové dírky na šrouby pak odvrtat všechny niti co drží plech,odpojit veškerou kabeláž .

odšroubovat šroubek ze strany co drží krytku madla povolit cca 5krát a pak ji vytáhnou jedná se o krytku co je vedle kliky povytáhnou kliku malinko odpojit pojistku z lankem na kliku a pak kliku vytáhnou jde to dost blbě

na nových klikách nejsou těsnicí gumy prohodit ze starých.

nějaké foto

post-60637-0-12363800-1304362737_thumb.j

post-60637-0-47485300-1304362617_thumb.j

post-60637-0-71553500-1304362680_thumb.j

post-60637-0-94831100-1304362834_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá je normální a stříkat to budu až to se málinko ošoupe a dá se to zapojit na blinkry nebo pak když sou otevřené dveře nebo co budete chtít

Jo a je to kuli bezpečnosti když máte prcka auto je líp viditelné

jsou tam led diody max 3W

není potřeba zásah do VAG.

Tak kluci bacha než to koupíte, a od koho sou tam několik vad

1. začali se uvnitř rosit a pak skrat špatně těsní nebo nevětrá

2. po měsíci praskla jedna klika, pak dalším ,po týdnu druhá a teď třetí praskla

3.bud sem dostal špatnou sadu nebo nevím

4.Kdo je výrobce mi nik nevěděl říct ať to sním řeším

5.zatím to mi řešíme výměnou po kusech jak to odchází u prodejce kde sem to kupoval [/font][/size][/b]

Editováno: , autor: pista6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...