Přejít na obsah

Ledky do interieru


Octavian1

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

můžete kluci podait jaké led na podsvit nohou? TAK ABY VYDRŽELI? Všechny mi po čase začali blikat. možná teplem.

V zrcátkách, potkávačkách, mlhovkách a v kufru nemám problém ale ty na osvit nohou stále časem blikají.

Pomůže když koupím nějaké drahé kvalitní nebo to vyjde vlej nalej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
V 3. 5. 2011 at 11:44, Octavian1 napsal:

Tak sjem dodelal veskery osvetleni ledkama v interieru, vypada to super, nechapu ze to furt skodovka dava do zluty (kdyz v lampicce jsou ty dva body uz bily)

Pokusim se zitra nafotit ale vrele doporucuju.

Jinak nevite jak se sundavaj zrcatka? chci do nich taky dat ledky ale trosku se toho bojim, uz v OII to slo docela na ho.. sundavat. a Jaka pripadne zarovka tam je, nemuzu nikde sehnat DP tak kdyby nekdo mel budu rad za ni :)

Ahoj..tak jsem také vše předělal,akorát nemůžu sundat lampicku u spolujezdce...pod kaslikem.Poradí s mi jak na ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mozno trosicku OT, ale je to ohladom LED...

 

Dlhsiu dobu sledujem na fore diskusie okolo LED... 99% vsetkych LED ktore sa u nas predavaju su Made in China. Na ebay alebo aliexpresse su toho mraky za uplne smiesne peniaze, vsetko sa to vyraba v par fabrikach v Cine. Kdezto tuna sa to iste predava za niekolko krat vyssiu cenu, nehovoriac o tom, ze ak to niekto nakupuje z Ciny vo velkom, su tam mega zlavy a LED s 'garantovanym' 'NO ERROR', ktoru tu niekto predava za XX eur ma nakupnu hotnotu par centov... Len sa to tu prebali do inych obalov, da sa k tomu neviem aky spesl popis CANBUS CREE_LED ERROR FREE bla bla bla a pritom je to vsetko jedna a ta ista Cina... Lenze ludia su naivni a myslia si, ze kupuju neviem aku 'kvalitu'... Pritom kupit to cez ebay je dnes uz hracka....

 

Chem tym len povedat, namiesto platenia neviem akych strasnych sum na kadejakych pofidernych eshopoch tuna, staci trosku zabrowsovat po ebay a dostanete to iste a este bez platenia postovneho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite ano :) Len mi je trochu luto, ked tu je kopec ludi, ktori naivne veria, ze kupuju neviem aku 'kvalitu' od 'renomovaneho' predajcu, pritom je to smiesny smejd z Ciny za predrazenu ceu a potom tu placu, ze ved predajca ma na stranke toto a tamto a predsa ta LEDka hadze chybu a podobne :)

Editováno: , autor: Martttin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval som ledky cez ebay a aliexpress. 

Mozem povedat, ze ploche ledky (http://www.car-ledlighting.com/photo/pl11778383-led_automotive_lighting_t10_w5w_led_for_side_mark_lights_smd_5630_x_6leds.jpg), (https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1Vbk1LFXXXXbxXXXXq6xXFXXX9/2-high-power-t10-w5w-led-cob-car-led-t10-5w5-12v-t-10-bule-white.jpg) odchadzaju.

Najma v interieri sa prehreju a blikaju.

Verziu bez odporov som nenasiel.

Teraz som kupil inu verziu v silikone (http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB11h7nKVXXXXcUXVXXq6xXFXXXV/5x-Newest-T10-194-168-W5W-6Smd-5730-Car-Led-Silicone-Shell-Auto-Dome-Parking-Lights.jpg)

Uvidime dokedy vydrzia. Pasuju do objimiek v interieri,  lebo tie s plastovymi puzdrami s tam nevojdu...su hrube.

Inak odporucam na exterier CREE ledky. Super svietivost a aj vydrz. Zatial mi ani jedna neodisla.

Vsetko som si menil sam.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja som skusil objednat z aliexpress tieto - https://www.aliexpress.com/item/2x-LED-Car-Door-Courtesy-Laser-Logo-Projector-Light-Footwell-Luggage-Lamp-For-AUDI-VW-SKODA/32757915053.html?spm=2114.13010608.0.0.7tL81i

nahodene do auta 11.3.2017, som zvedavy dokedy budu svietit. zatial vsetky tie ploche odchadzali po par tyzdnoch/mesiacoch.

akurat u tychto bola potrebna mensia uprava a to ze su asi par mm dlhsie a nevosli sa mi to diery po original lampickach. ale bruska to spravila a su tam ;)

Editováno: , autor: matelkoxxl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Kluci nemáte někdo doporučení na vytažení lampiček pro podsvícení nohou? U řidiče to šlo v pohodě, ale spolujezdec a na sedačkách to prostě ne a ne jít dolů.

Jinak kdyby někdo chtěl, objednal jsem více LEDek (sufitky i T10), tak kdyby někdo potřeboval v Praze, tak napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do nohou nedoporucuju davat neorigo ledky. Blikaj. Da se to vyresit koupi origo led modulu. Daval jsem to do obou superbu a 3roky bez problemu. K vyndani lampic3k. Proste zaber.  U spolujezdce jde snad vycvakniut po sundani bud bocniho krytu palubky a nebo spodniho,pokud se bojis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...