Přejít na obsah

Ledky do interieru


Octavian1

Doporučené příspěvky

Dával jsem je do auta Chevrolet Cruze a musel jsem je tam narvat přes gumu, jsou docela široké, měl jsem tam ale H4, tak nevím jak tyto, jinak svítí namodrale, životnost zatím nejlepší z těchto alternativ xenonů. Jinak osvětlení vozovky nečekej zázraky, je to skoro stejné jako klasická, ale na pohled to vypadá lépe než klasická žlutá, hlavní nevýhoda, že nejsou homologované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych je dal jen do mlhovek. Nemám denní svícení a používám funkci corner a vypada to blbě když hlavní světlomety svítí do bíla a mlhovky se pak rožnou při zatáčení a jsou žluté.. Pokud by to vypadalo efektivně, tak bych je možná používal i jako denní svícení tzn.jezdil jen s parkovačkama, kde mám LEDky a dole by mi svítily jen ty HOD H8 -samozřejmě jen přes den. Nevím jak by se na to tvářili páni policajti, ale to by musel byt opravdu skalní fanda nebo majitel supa, aby poznal že mám před FL a že mi svítí jen mlhovky :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

tak když nikdo nepomohl tak jsem se do toho včera pustil sám,moje zjištění je,že je zapotřebí:

2x sufid 39 mm to je do lampiček pod clonami,které se zapínají odrytím zrcátek,zde je odkaz co jsem tam dal.

http://www.led-autoz...MD-LED-39mm-1ks

všechny další jsou už stejné,do interiéru jako takové-ho je potřeba celkem 9 ledek,(2xpřední stropní svítilna,3x zadní,2+2x na nohy,další jsem neřešil),jsou to ledky s paticí T10 (W5W),tady je jen na každém,jak chce aby mu to svítilo,jsou tak k dispoyici buď s 4 SMD,nebo z 5 SMD,viz následující odkaz,

4SMD

http://www.led-autoz...4xSMD-ROUND-1ks

5SMD

http://www.led-autoz...5xSMD-ROUND-1ks

já jsem nakonec sehnal o dost levnější, 2 kusy v balení za 79 kč podle rady kamaráda u vietnamců viz příloha foto:

Jinak vše funguje super,vypadá to stejně jak to už tady někdo fotil,žádné hlášky mi to nehlásí.

teď ještě řeším světla v kufru,mám kombíka a tak jsou ještě 2x se stejnou paticí jako je v interiéru (T10 (W5W),jenže tam bych chtěl dát směrové,aby to pořádně osvítilo nákladový prostor a tak tam bych chtěl pouřít tyto viz odkaz,

http://www.led-autoz...-BILA-4xSMD-1ks

ale musím přiznat že ty ještě odzkoušené nemám,ale podle toho co jsem laboroval si myslím že to bude OK,zkoušel jsem tam i ty co jsem dával do interiéru,bylo to dobré,ale ty směrové si myslím že budou lepší!

Doufám že vám to pomůže.

post-57060-0-78802800-1359022193_thumb.j

post-57060-0-59088700-1359022350_thumb.j

Editováno: , autor: wsharan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tě Wsharan. Dobrá práce. Chci se zeptat a poradit se s tebou. Mám v superbu osvětlení nohou jenom vepředu a mám to i nastavený na svícení za jízdy určitým procentem světla. Zajímá mě, jestli tam ty ledky teď taky pohasinájí při zavření dveří a jestli se zkrátka chovají stejně jako žárovky. Jde mi o to, když uberu procenta svítivosti, tak jestli ty ledky budou taky svítit méně. A ještě dotaz na výměnu těch žárovek. Nějak to vyloupneš, nebo musíš demontovat ten kryt celý? Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám v superbu osvícení nohou jak ve předu tak i v zadu a nemám to aktivované za jízdy,mě to funguje stejně s osvětlením jako ty stropní lampičky,tak-že když otevřu dveře tak se rozsvítí a když je zase zavřu tak po chvíli zhasnou,no jak jsem už psal stejně jako fungují ty stropní lampičky.

nemusíš nic demontovat,je to tam jen nacvaklé z té jedné kratší strany je malinký výřes a tam je potřeba odmáčknout takovou pojistku,dělal jsem to špičatým nožíkem,dá se to i malinkým šroubováčkem,když to vyndáš tak odpoj konektor a pak z toho celého světýlka sundáš ještě pozinkový kryt aby jsi se dostal k žárovce,je tam na čtyřech zobáčcích,ale to si už uděláš na stole.

Jirka

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

do předních lampiček se dostaneš tak,že nožíkem nejdřív sundáš ten vrchní kryt je to ten první od kaslíku na brýle a dokonce i od té strany zboku tím nížíkem opatrně vycvakneš a pak už tam uvidíš 2x torx šroubek,oba je vopolíš a trochu se to uvolní a pak ještě malinkým šroubováčkem si odcvakneš 2 čudlíky,to by jsi měl vidět,je to opět blíž k tomu kaslíčku na brýle a pak se ti to už vykloví celé ven.

jo ty ledky jsou dost natěsno,ale trochu snažení a určitě to tam dáš.Kdyby něco tak bydlím kousek od Prahy,můžeme se domluvit a pomůžu ti s tím.

Jirka

Editováno: , autor: žralok
Necituj předchozí příspěvek !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavian1 - Podařilo se Ti nakonec sundat zrcátka, a dat do nich ledky? Rád bych tam dal taky ledky, ale nevím jak je vyměnit..

Nic na tom není. Musíš vytočit zrcátko co nejvíc k oknu a opatrně celé to sklo vycvaknout z konzole na které to drží. Drží to na více místech, ale s trochou šikovnosti se to dá vycvaknout. Odpojit kabel vyhřívání ani nemusíš. Jen vytáhneš původní žárovku z gumové objímky, rozpojíš a nasadíš LED. Ja měl sklo zrcátka dole už 2x a v poho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to konecne prislo, ale nejaky mi tam nejdou... Taky se numuzu dostat do prednich lamp na cteni? Muzete nekdo poradit prosim?

podle mě stačí vyloupnout plast, který chrání přímo osvětlení a pokud máš tenké prsty tak vytáhneš původní žárovky a nasadíš LED. Aspoň já to tak dělal. Nic jsem nedemontoval. Jen lehce podebral šroubovákem a vycvaknul.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a chlapy LEDky nakoupíte z pár kaček na Tmart.com nebo Dealextreme.com. Cenově to vychází na cca 20CZK/ks. Jen dodací doba je 3 týdny. ALe když tam toho vemete více tak se vám to vyplatí určitě. Různé kabely, redukce atd. Mají tam snad vše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...