Přejít na obsah

MS v hokeji 2011


grey

Doporučené příspěvky

no, tak opět se potvrdilo, že pokud rozhodčí píská proti nám, tak jako se to stalo ted minimálně ve 2. případech, tak není šance seč se můžem přetrhnout...pískal to debil RUS, takže bylo to jasny...fauly na nás bez potrestání, uznanej gol po odpískání....to se dalo čekat...já už X let tvrdím, že pískat byl měl rozdodčí z nezučástněné země...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já doufám, že Rusi prohrají a budeme s nima hrát o 3 místo :palec2:

je to škoda, že jsme dnes nevyhráli, to se stává, ale hlavně je vidět, že už zase máme hráče, kteří nahradí "naganovskou" elitu a budou se nás soupeři zase bát a nebude mít problémy postoupit ze skupiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas Dodo, podle me svedi jednoznacne ukazali ze jsou lepsi pri druhe tretine, kdy nas rozstrileli na kasi.

Jejich brankar predvedl naprosto neuveritelny vykon a zakroky - smekam pred nim, vychytal nam prakticky vsechno...

a co je asi potreba taky rict, chybela nam trochua toho stesticka, holt jsme si ho asi vybrali tak nejak predem... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velmi pekny zapas to bol, pekne goly padali, podla mna bronz lepsi ako striebro, lebo bronz si treba vybojovat a striebro je za prehru :)

tak tohle je naprostá pravd a naprosto s tím souhlasím :palec2:

Hmm, 18 gólů za dva zápasy... to je celkem plodný den. :D Bronz super, hlavně že jsme porazili Rusy a Finové zas Švédy. :) Na druhou stranu, kdyby vyhráli Švédi, tak jsme prohráli s mistrem, takhle jsme prohráli s někým, kdo dostal 6 gólů ve finále... :)

jinak moc pěkný zápasy a bronz je pěkné místo, jsem za ně rád, lepší jak odjíždět z turnaje bez jakéhokoliv kovu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...