Přejít na obsah

demontaz tapaciru dveri


77icka

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Len skrutky pod krytkou a potom nacvakavacky ? Nerad by som to dodriapal a potom sa na to cely cas dival ako je to domrdkane.Lebo ta rezonancia pravych dveri je uz neskutocna . Ide hlavne o predne , zadne su O.K.THANK YOU... smile.gif

Ešte dole úplne naspodku tapacíru je malá dierka jedna alebo 2, tam sú schované skrutky :-D dozvedel som sa to tým horším spôsobom tak dúfam že som stihol odpovedať včas. Ale ak nemáš vážny dôvod to dávať dole nedávaj, tapacíri sú letované kusy na seba takže buď celý nový tapacír alebo si to potom vyfachovať sám. Mne sa človek v aute pozvracal medzi lištu na okno a potom ho samozrejme otvoril :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nazdar. Chcem sa opytat, mam taky problem ze mi akosi vypadla ta mala ledka z osvetlenia klucky zadnych lavych dveri a chcel by som to opravit. Budem musiet dat dolu tapacit, ale neviem ako na to, este som to niekdy nerobil. kde su tie uchyty a kde nejake sruby? Vie mi niekto pomoct s tym? Vdaka za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pre ilustraciu . pozri si prispevok od jakuba caka vyššie držal som sa toho a o.k. len som sa bal vytrhnutia zacvakavačiek ale v pohode len jedna sa vytrhla ale dala sa nasadiť nazad.Pravdepodobne je vylomeny drziak na ledke,je to dost chabe.Skrutky nemôžem skontrolovat lebo auto už išlo do sveta.

post-40142-0-22312000-1409857734_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontáž a montáž výplně zadních dveří Demontáž: –  Vypnout zapalování a všechny elektrické spotřebiče. –  Vycvaknout madlo s panelem elektricky ovládaných oken (podle výbavy vozidla) .     –  Demontovat šrouby pod madlem (poz.2) - 4 Nm. –  Demontovat šroub uchycení výplně ve spodní části dveří (poz.3) - 1,1 Nm. –  Výplň opatrně vycvakat z klipů pomocí např. Demontážní klín -3409- . –  Rozpojit svorkovnice osvětlení vnitřní kliky, varovného světla otevření dveří (podle výbavy vozidla) . –  Odpojit táhlo ovládání vnitřní kliky. –  Výplň (poz.1) vyjmout z vozidla. Montáž: –  Montáž provést opačným postupem.

 

 

pozície 4,5,6 si nevšímaj -slnečná clona (teda,ak ju nemáš namontovanú)..

post-62595-0-88618700-1409929690_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak v prvom rade su na to klieste:

http://www.bgs-obchod.sk/bgs/eshop/1-1-Naradie-pre-autoservisy/17-2-Klieste-specialne/5/1661-Klieste-na-demontaz-calunenia-dveri

Neposkodis plastove klipy.

A nesahat na kryt spustania dveri, pod nim nie su ziadne sroby! :)

 

A nakoniec, Pozor na kable. Su kratke a moze sa stat, ze odtrhnu napriklad ledky z podsvietenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Potrebujem pomoct pri demontovani tapaciru prednych dvery. Mozete mi poslat postup a triky ako demontovat. Potrebujem vymenit cidlo tlaku na airbag ktory sa nachadza v dverach. Velmi by mi pomohlo foto alebo link kde je zobrazene kde sa nachadzaju skrutky a postup.

Velmi pekne dakujem za pomoc a informacie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim chalani ...Superb II 2009 nefunguje mi Lave predne reproduktory ..a lave zadne basovy nefunguje..... Prave funguju OK..

kde by mohla byt chyba...rozoberat dvere ? alebo skor to mozu byt prelomene kable v prechodke

dakujem

 

upr. dnes som dal tapaciri dole tak kable su OK ...bude chyba v repro..... je v basovom reproduktore aj vyhybka ? 

Editováno: , autor: dimartsl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...