Přejít na obsah

Rádio SWING + bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj,

zajímalo by mě......nyní mám mobil HTC Touch HD, kdy mobil s autorádiem přes bluetooth propojím bez problémů a pak v autě funguje sada handsfree, včetně listování jmenného seznamu přes MAXIDOT.

(Nicméně jsem kdysi někde v manuálu viděl soupis telefonů propojitelných s autorádiem a v něm i Touch HD)

Myslíte si, že při koupi nového telefonu, konkrétně Samsung Galaxy S2 se bez potíží s autorádiem přes bluetooth propojím, nebo se dají očekávat komplikace?

Případně by se muselo autorádio aktualizovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

@Promato: Tiez sa chystam na tuto konfiguraciu.

1. Pouzivas S II aj na navigaciu? Aku navigaciu pouzivas? Ake mas s tym skusenosti? (rychlost nabiehania v aute, presnost navigovania, ...)

2. Ako spolupracuje Swing s telefonom pri telefonovani (predpokladam ze mas skodovacku GSM II sadu)? Pusti volajuceho do reproduktorov?

3. Ako je vyrieseny mikrofon s GSM II bluetooh sadou - kde je umiestneny? (napr. Kia Sportage ho ma zabudovany nad vodicom v strope)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Promato: Tiez sa chystam na tuto konfiguraciu.

1. Pouzivas S II aj na navigaciu? Aku navigaciu pouzivas? Ake mas s tym skusenosti? (rychlost nabiehania v aute, presnost navigovania, ...)

- Ano, SGS SII jsem nyní poprvé použil jako navigaci. Používám NAVIGON a jsem maximálně spokojený. Ale co se týče telefonu jako takového pro navigaci jsem trošku rozporuplný v pocitech. Teplota procesoru dosáhla 56°C, mobil doslova hořel. (což se asi také dá čekat při venkovní teplotě 32°C a slunce neustále na mobil přes sklo svítilo. Pomohlo ho dát do loketní klimatizované opěrky a mobil během 5 minut vychlazený :-) Rychlost naběhnutí v autě bezproblémová, maximálně do 10 sekund lokalizuje pozici a naběhnutí navigace jako takové hodně rychlé. S přesností jsem za celou cestu (1000km) nenarazil na jediný problém. Jinak jem zkusil také Sygic a je to naprostá katastrofa. Nesmyslně navádí a příkazy jsou jako pro jezdce v rally. Hodí deset příkazů dopředu a k tomu zcela nesmyslné. Ale co se týče grafického podání je zase výtečné. Zobrazuje i pěkně okolní terén včetně 3D budov.

2. Ako spolupracuje Swing s telefonom pri telefonovani (predpokladam ze mas skodovacku GSM II sadu)? Pusti volajuceho do reproduktorov?

- Ano, mám. Při volání se vypne autorádio a celý hovor jde do všech 8 repro v autě. Po ukončení hovoru rádio opět nastartuje.

3. Ako je vyrieseny mikrofon s GSM II bluetooh sadou - kde je umiestneny? (napr. Kia Sportage ho ma zabudovany nad vodicom v strope)

- přiznám se, že toto jsem nezkoumal, ale podle mě je někde u schránky na brýle ve stropě. Mám dojem, že tam je zrovna mikrofon umístěný. Zkusím se lépe podívat a případně to sem dopsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka zatial za info, sposob spoluprace telefon-radio je vyhovujuci :-).Co sa tyka navigacie, rozmyslam skor na Sygicom, vyzera ze ma aj trochu viac sluzieb (napr. Real time trafffice pre viacere staty vratane SR a CR) a je lokalizovany do slovenciny (plus este trocha lokalpatrotizmu, je to predsa len SK firma :-) ) Skus este pohladat mikrofon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za opožděnou odpověď, neměl jsem teď moc času. Ale koukal jsem po tom mikrofonu a zdá se mi, že je u stropní lampičky. Bohužel to nemohu 100% potvrdit, koukal jsem i do manuálu a tam jsem se jen dočetl, že mikrofon je nasměrovaný na řidiče i spolujezdce. To byla veškerá zmínka o něm. Ale myslím si, že u té stropní lampičky bude na 99%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Budem volne pokracovat v teme. Podla navodu sa da volanie ovladat prikazom VOLAT <MENO>. Ked to spravim, hlasove ovladanie mi skoci do menu VOLAT CISLO, kde treba zadat volane cislo po jednotlivych cislach. Ak si dam napovedu, tam prikaz VOLAT nie je spomenuty, ale nakoniec to hlasova napoveda spomenie ako moznost. Robi mi to s viacerymi telefonmi takze bud nieco robim zle alebo je tam obmedzenie/chyba hlasoveho ovladania.

Dalsi problem mam s hlasovym prikazom pre ovladanie prehravania hudby HUDBA. Telefon mam sparovany, viem prehravat cez Bluetooth do auta. Avsak ked zadam prikaz HUDBA, PREHRAT, tak dialog skonci a nic sa nazacne prehravat.

Vie niekto poradit ako to sprevadzkovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung Galaxy S II funguje s maxidotem bluetooth a swingem bez problémů jen v původní verzi firmware telefonu. Po upgrade originálu na Ice Cream Sandwich originál verze od T-mobile (4.0.3 cosi od TM) se automaticky neaktualizuje telefonní seznam a ani seznam volání. Jinak vše funguje bez problémů. Hudba/přehrát nefungovalo -alespoň mně v téhle kombinaci se starým firmware-nikdy. S novým také ne. Spíše si myslím, že problém je v tom, že ve chvíli tohoto příkazu není přehrávač pro BT aktivní , protože se musí prvně spustit přehrávání na telefonu a až pak je BT vidět v nabídce Media. A pak už jde "posunovat a přeskakovat"....Volat/meno mi funguje normálně. Nenormální je ,co musím hlásit potom, protože synchronizace přes Gmail mi všechna čísla hodila na pozici "fax do práce" a jsem líný to přehodit (ani moc nevím jak)......Čili já hlásím např. "volat Anča fax do práce" přesto, že volám Anču na mobil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne vsetko funguje v pohode, az na tieto "musky" . Vyzera to teda tak, ze VOLAT <MENO> bude asi problem vo FW Skoda BT jednotky, nefunguje mi to s viacerymi telefonmi. Co sa tyka prehravania cez BT, skusim to prvy krat spustit z telefonu a potom to ovladat hlasom (aj so zastavenim, a nastartovanim prehravania). Ak to pojde, skusim to podobne s telefonovanim (najskor manualny hovor cez BT a potom skusim hlasom - jeden nikdy nevie, co zaberie)

Kontakty si prehod cez Gmail webove rozhranie - s telefonom sa ti to zosynchronizuje automaticky, ak si pripojeny na siet.

Editováno: , autor: ELZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...