Přejít na obsah

Váha vzduchu - čištení


davidecek19

Doporučené příspěvky

Ahoj - mam Oct - 1.6 74Kw 1998 a vaha vzduchu tedy myslim ty streva - nejake senzory jsou dost zaprasene nebo obalene prachem ci cernym potahem spiny.

Muzu to orpavdu ale opravdu jeme vycistit? treba vatickou a pod? lihem nicim jinym bych to nedelal. Ma nekdo zkusenost? Ahoj

Známý měl kdysi problém s váhou u TDi-81Kw. Už měl objednanou novou, ale nakonec jí zrušil, protože tu starou očitistil a světe div se....auto zase začalo jezdit jako z praku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji a prosimte jak se ma cistit - ono tam neco je videt teda myslim ten nejaky snimac ale vetsina snimacu bude asi schovana v tom plastu ze? Ahoj a diky za odpoved

Nevím, jak to čistil, musel bych se zeptat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi,

od soboty se mi totálně ztrácí výkon auta. Na jedničku jakš takš, ale na dvojku hrůza. Auto se dusí a občas malinko poškubává a výkon se dostaví až po pár vteřinách. Mám docela strach o váhu vzduchu. Jak se dá teda vyčistit? Začlo mi to dělat chvíli po dotlakování klimy, ale dělá to i když je klima vypnutá! Odepínání kompresoru jsem kontroloval a odpíná korektně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 xhans69: tak co, nastartovals?

jj v pohode

akorat mi to nejak nechtelo jet

taxi rikam ze bych cosi zdupal?

nic jsem neurval, to vim presne

zvednul jsem kapotu a koukam ze o5 nezastrceny konektor :D

po zastrceni vse ok

akorat se nic nezmenilo

1200 otacek to furt drzi ty 2 minuty

akorat vag na me vyhodil horni hranice volnobehu dosazena nebo tak nejak

tusim chyba 17916

ale nikde nic neni porusene

vse tesni jak ma

klapka ok

auto jede - zatim neresim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opatrne s tou vahou - jsou tam jemna cidla na teplotu, vlhkost a hmotnost vzduchu - drzi na bodech ke dvema dratkum.Jeme jen spejlatkem o ne trete a neopirat se o ne. Pouzijte jen alkohol - nezanecha zadne fleky a nerozpousti. Lihem vse pekne ocisteno - nenamacel jsem ji - muze zateci do tisteneho spoje - uvnitr telesa - zalisovano pod kovem. Myslim ze kdyz nastaruju rychleji se otacky dostanou na normal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opatrne s tou vahou - jsou tam jemna cidla na teplotu, vlhkost a hmotnost vzduchu - drzi na bodech ke dvema dratkum.Jeme jen spejlatkem o ne trete a neopirat se o ne. Pouzijte jen alkohol - nezanecha zadne fleky a nerozpousti. Lihem vse pekne ocisteno - nenamacel jsem ji - muze zateci do tisteneho spoje - uvnitr telesa - zalisovano pod kovem. Myslim ze kdyz nastaruju rychleji se otacky dostanou na normal.

Vcera kdyz jsem ji vymontoval tak jsem zjistil ze jedno to plastova lamela je nalomena a proto asi hlasila vadne hodnoty, dnes jedu pro novou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je čistič brzd ve spreji.je to odmaš´tovadlo a rychle prchá.

Nebude to podobna sragora jako technickej benzin? V zivote sem cistic brzd totiz nemel v ruce, tak nevim :)

Ja to taky nikdy nevidel, ale na brzdy se, nejen me, nejvice osvedcil trichloretylen (perchloretylen).

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...