Přejít na obsah

Váha vzduchu - čištení


davidecek19

Doporučené příspěvky

lidi a muze to mit i neco spolecneho s tim ze,

v lete je auto liny a v zime ozije?

Nvm jestli jsem blbej ja nebo se mi to jen zda, ale mam proste ten pocit, ze kdyz pari slunicko a je 30 ve stinu, tak auto je liny a jakmile sprchne, je pod mrakem a 20 stupnu ve stinu, tak auto jede a kdyz je 10 stupnu na podzim, tak to auto ma snad 120kw... a za 2 roky co to auto mam jsem si vsiml, ze otacky jsou na volnobeh vejs, nez bejvavaly, ted se mi drzej tesne pod 1tis nebo rucicka uz je na ty 1cce a kdyz jsem to koupil, tak rucicka byla urcite pod tou jednickou

edit:

diagnostika nic neukazala a v servisu se projeli a rekli, to mi prijde normal, ale kdyby nouma ridil ve 30 stupnovym vedru, zaprselo by, tak by mozna cumel a nebo bych cumel ja, ze jsem fakt divnej :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

z mé strany určitě nedoporučuji váhu čistit :-D .. Auto nemělo moc výkon a pocukávalo. Rozhodl jsem se tedy váhu vyčistit čističem na brzdy. Váhu jsem vyndal, prostříkl z dostatečné vzdálenosti, nechal pořádně oschnout a namontoval zpět. No, váha byla v prdeli úplně :kol-29: . To jak se auto chová s vadnou váhou vzduchu pro mě bylo zajímavým překvapením. Turbo pískalo, jak kdyby mělo otáčky na max, auto jelo tak maximálně do 2 tisíc otáček a slyšel sem velké syčení, jak kdyby malou škvírkou profukoval dost silný vítr. Byl jsem nucen koupit novou a teď teprv jede má zlatá Octa tak jak má. Je to pecka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...