Přejít na obsah

Váha vzduchu - čištení


davidecek19

Doporučené příspěvky

nejlepší je čistič brzd ve spreji.je to odmaš´tovadlo a rychle prchá.

Nebude to podobna sragora jako technickej benzin? V zivote sem cistic brzd totiz nemel v ruce, tak nevim :)

Ja to taky nikdy nevidel, ale na brzdy se, nejen me, nejvice osvedcil trichloretylen (perchloretylen).

HM 1,6 / 74

Musim po vymene nove vahy jet na reset jednotky ? Ted jsem to prehodil a nema to pravidelny zatah - skube to ve vyssich otackach ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem jí včera vyndal, ale když jsem viděl, jak je tam všechno jemné a tenké, tak zase putovala expresně zpět... ;) . Jo, mám tam nějakou zn. Hitachi, to jsem netušil...

Ja se na ni kouk zvenku, podrbal se na hlave, jak ze se to vyndava, zavrel kapotu a sel od toho ;)

vyndává se jednoduše, to už jsem taky zjistil. Jen to chce nejlépe spešl kleště a jeden křížák. Nejhorší sou ty blbý sponky, který jak nepodržíš kleštěma, tak je opruz znovu nasadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máme každý asi jinou koncepci váhy. Ta moje se po vycvaknutí konektoru a povolení a vyndání dvou torxů obyčejně vytáhne a je to. Hlavně, že jsem si ale kvůli ní musel koupit 20ku torx s dírkou... :angry:

post-26-1153287443.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ten ja prave nemam, takze sem se podrbal a zavrel haupnu ;)

Srabe, to já jsem sednul do auta jel koupit torx s dírkou... :smich:

No ja byl na chate, to bych musel az do maticky, takze cca 30km do Hornbachu nejbliz, to sem na to sral, zitra se bude menit vyfuk, kdyz to nepomuze, sundam vahu, a kdyz to nepomuze, uz zbyva jen vymenit skrtici sracku, a to uz zkusim rovnou sehnat z Bory s tempochmatem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám Oct. 1,6 74kw rv98. Po nastartování mi držely otáčky okolo 1200 jak na sytič a po čase spadly na normál. Při jízdě bylo auto línější a otáčky lehce houpaly. Zkusil jsem vyčistit tu váhu vzduchu a auto je jak vyměněné. Otáčky drží a tahá jak nové. Čistil jsem to lihem a štětečkem, to čidlo bylo úplně černé. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je váha jen zanesená prostříkat čističem brzd (koupí se na každé lepší pumpě nebo v autopotřebách), nechat vysušit nebo tomu pomoci fénem, kartáčky ani žádný další mech kontakt nedoporučuji. Jinak jsme už takhle oživili několik váh, letos v lednu i mou, auto nejelo, max.rychlost 70, vyčistil a jezdím dodnes, cca 25tis.km po čištění. Tak hodně zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem to rikal. Tohle tema - ohledne cisteni vahy jsem zalozil s radosti.

No cisteni me take pomohlo v rychlejsim nabehu po nastartovani do volnobehu.

Jinak jsem tu novacek a strasne rad ctu vase pripady co a komu se deje.

Jinak jsem domaci kutil - takze hodne veci si udelam rad sam.Vcera jsem cistil skla prednich svetel a parabolu - sklo - cifem a parabolu jemnou vatou s kapalinou na cd.

Jsou uplne jina - jak nova - zadne skrabance!!! A pak jsem tohle co jsem udelal cetl na ..

http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm

Interier jsem nedavno bral cifem a musim rict, ze co jsem cistil hadrikem a vodou bylo uplne k nicemu. Cifem me pekne pustila ta zazrana spina a plasty jak nove. Jen jsem je musel ozivit kokpitem od mafra lestenkou.

Ted me ceka jeste porucha palubniho pristroje. Jak uz jsem psal - rucicka otackomeru po zapnuti zapalovani poskakuje a vybruje asi na 5 vterin a pak s teplotou a paliv nadrzi je vse oky. Takze zitra pokud budu mit cas se nato mrknu. Mam tu doma dva elektrikare - takze pohoda. Tistak na prohlidku a nejake to mereni probehne. Nedavno jsem prostrikoval vsechny konektory u motoru a nepomohlo.Tak jsem zvedavej naco prijdu. Je fakt, ze to muze byt teplotou - tmava palubka je nesmirne zhava a cinu a nejakym par soucastkam to dela problemy. Davam jeste moznost priciny studenaku a krouceni karoserie s interierem.

Jeste bych si rad udelal zasuvku 12V v kufru a tak pokud tady bude nejaky napad kam ji umistit - ocenim kazdou radu. AHOJ VSEM : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...