Jump to content
davidecek19

Váha vzduchu - čištení

Recommended Posts

Takhle vypadá váha z TDI :)

Zdravím...přesně tuhle váhu mám...chci ji taky vyčistit. Dá se ještě nějak rozdělat nebo ji musím vyčistit v téhle podobě...díky

lidi a muze to mit i neco spolecneho s tim ze,

v lete je auto liny a v zime ozije?

Nvm jestli jsem blbej ja nebo se mi to jen zda, ale mam proste ten pocit, ze kdyz pari slunicko a je 30 ve stinu, tak auto je liny a jakmile sprchne, je pod mrakem a 20 stupnu ve stinu, tak auto jede a kdyz je 10 stupnu na podzim, tak to auto ma snad 120kw... a za 2 roky co to auto mam jsem si vsiml, ze otacky jsou na volnobeh vejs, nez bejvavaly, ted se mi drzej tesne pod 1tis nebo rucicka uz je na ty 1cce a kdyz jsem to koupil, tak rucicka byla urcite pod tou jednickou

edit:

diagnostika nic neukazala a v servisu se projeli a rekli, to mi prijde normal, ale kdyby nouma ridil ve 30 stupnovym vedru, zaprselo by, tak by mozna cumel a nebo bych cumel ja, ze jsem fakt divnej :D

Edited by Radius

Mam stejny pocit, jak je nizsi teplota nebo je po desti a neni velke horko, tak auto tahne mnohem lepe. Asi je to tim ze studeny vzduch a vyssi tlak vzduchu motoru jen prospiva.

- mě se na TDi zdálo že nejlíp to jezdilo v mrazu. to je suchá vzduch.

- váha vzduchu nemá ráda vlhko a pak asi dává blbá data

- dost to kontrastuje s autama bez váhy protože ty vždycky za vlhka jely jak z praku

ahojte mam 1.8T 20V chcel by som sa opytat kde najdem vahu vzduchu..a ci je mozne vycitit bez toho aby som to vytahoval len tak fuknut sprej a potom jazdit..

zisiel by sa nejaky foto navod ako na to :D

dakujem

Ahoj, váha vzduchu je hned za airboxem, viz obrázek. A s tím čištěním moc nevím no, mechanicky určitě NE a chemicky...jestli to vyčistí fakt nevím.

post-60481-0-27358100-1330026037_thumb.j

také sem čistil a jen stačí propláchnout davkou lihu nechat oschnout a vratit zpět znatelny rozdíl jak v otáčkách tak v chodu motoru :-)

Ahoj,

z mé strany určitě nedoporučuji váhu čistit :-D .. Auto nemělo moc výkon a pocukávalo. Rozhodl jsem se tedy váhu vyčistit čističem na brzdy. Váhu jsem vyndal, prostříkl z dostatečné vzdálenosti, nechal pořádně oschnout a namontoval zpět. No, váha byla v prdeli úplně :kol-29: . To jak se auto chová s vadnou váhou vzduchu pro mě bylo zajímavým překvapením. Turbo pískalo, jak kdyby mělo otáčky na max, auto jelo tak maximálně do 2 tisíc otáček a slyšel sem velké syčení, jak kdyby malou škvírkou profukoval dost silný vítr. Byl jsem nucen koupit novou a teď teprv jede má zlatá Octa tak jak má. Je to pecka :-)