Přejít na obsah

turbo kit


handzus

Doporučené příspěvky

Cus vsichni.

chtel jsem se vas zeptat jestli nemate chlapy zkusenost s turbo kitem??asi me ceka vymena turba a naskytla se mi koupe prave turbo kitu.je tam intercooler.olejovy chladic,turbo a vse,co je na fotce.je to universalni..spise se chci zeptat,co to udela s motorem po montazi?jestli neni zapotrebi nejakeho brutalniho serizeni,nebo jestli neodejde nejaka dulezita soucastka,popripade vice soucastek...?? :feve:

zatim predem dikes za vsechny info a jeste pro presnost mam octu 1.9 TDI 81KW

posilam foto :help:

post-64730-0-74189400-1305053908_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej mi, že celé to byla výhodnější koupě než koupit pouze nové originální turbo.

A jestli ano, tak to připoj za vysavač a budeš mít aspoň TURBOVYSAVAČ :smich: .

Já bych si to do auta nedal.

Ale pěkné to je. To jo. A jak se to blýská :smich:

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojnar:prave,ze jsem to jeste nekoupil.cele to vyjde na 19 litranku.myslel jsem to jen jako variantu.ale samozrejme dik za nazor.ted jeste k tomu turbu..z auta se pri pridani plynu do nejakych tri tisic zacina hulti,jak z komina a tohle mi delalo kdyz mi zaclo blbnout turbo poprve a pak se vymlatily lopatky,tak jsem si rikal,ze kdyz budu kupovat turbo za deset-jedenact,vemu tohle i s intercoolerem a vlastne vsechny tyhle trubky a vedeni vzduchu by me nakonec stalo stejne,jako tahle sada... :kuk: ale samozrejme dam na vase rady,protoze urcite s tim mate asi vice zkusenosti a ja v tech motorech nejsem fakt zbehlej.. ;)

EDIT:

lucky.jack:jen kde sehnat nejakou slusnou firmu,kde repasuji turba,anebo serizuji motory pobliz havirova??nevis o necem??predem dekuji za odpoved.. :palec2:

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojnar:no kdyz mi pred trema lety odeslo turbo,bylo vse v poho a pak to najednou zaclo hulit.no a do tydne banan.uz jsem ho menil :feve:

ted to zacina delat znovu,ale pravda je ta,ze turbo,ktere jsem menil za to vadne jsem mel uz z jeteho auta.zadnej funglac..a dalsi celkem podstatnou veci je cip na tomhle aute,kterej jsem tam nedaval ja,ale jedem eman,co mel auto prede mnou.cetl jsem a slysel,ze to muze bejt cipem,ale jaktoze to doted nedelalo???fakt nevim..diagnostika take nic neukazuje..

kazdopadne dik za vschny rady...ted se jdu na to vse,co jsi mi tady napsal mrknout.zatim moc dikes..zdur ;)-_-

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by začínalo přihořívat...čip od emana... :prc: . Diagnostika, jako paměť závad??

to asi ne,ale psal jsem to jako variantu.myslim tim,ze jsem si to nechal pro jistotu jen prekontrolovat,at vim,ze je vse v poradku...ale ten cip nebyl asi nic moc..nevim,fakt jsem toho kasparka nepoznal abych se ho zeptal co to je za srotak cip...zkusim vymenit olej a ten vzduchovej filtr...nevite nekdo,jestli existuje nejaky proplachovy olej do motoru?jestli se to da vypustit,nalejt tam ten proplachovy a pak tam dat ten novej...predem dik vsem :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo.zkusim skocit do nejakeho obchodu s oleji a optam se na to.dost me to s..e,protoze po kazde,co menim olej ho necam jeste hodku kapat a kdyz tam naleju n ovej,prijde mi to,jako kdyby jsem to ani nemenil...cerne,jak but. :aggressive:

dekuji za rady..

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zkus tou hadičkou různě točit, ať to trochu povolí. Za tu dobu je to jakoby přilepené.

Taky už z principu, když za hadičku taháš, tak ona zmenšuje svůj průměr a nechce jít ven.

Každopádně tím nekvedlej moc do stran, abys to neulomil jak píše libero1071.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

wojnar:prave,ze jsem to jeste nekoupil.cele to vyjde na 19 litranku.myslel jsem to jen jako variantu.ale samozrejme dik za nazor.ted jeste k tomu turbu..z auta se pri pridani plynu do nejakych tri tisic zacina hulti,jak z komina a tohle mi delalo kdyz mi zaclo blbnout turbo poprve a pak se vymlatily lopatky,tak jsem si rikal,ze kdyz budu kupovat turbo za deset-jedenact,vemu tohle i s intercoolerem a vlastne vsechny tyhle trubky a vedeni vzduchu by me nakonec stalo stejne,jako tahle sada... :kuk: ale samozrejme dam na vase rady,protoze urcite s tim mate asi vice zkusenosti a ja v tech motorech nejsem fakt zbehlej.. wink.gif

EDIT:

lucky.jack:jen kde sehnat nejakou slusnou firmu,kde repasuji turba,anebo serizuji motory pobliz havirova??nevis o necem??predem dekuji za odpoved.. :palec2:

kontaktuj člena juke.box ten ti to poladí že se na tě ani oktávka 6kvalt nečape uděláti komplet diagnostiku opravu a načipování a máš to za pusinku a zbyde ti na alu.

Jako naprostý laik bych se Vás rád zeptal jakou funkci má baňka, kterou jsem označil na fotce...

hadička je přerušená

díky

kukám hodně často meješ motor kde jakou sračkou co ?? arva česká se ti nelíbí ?? aspon máš motor jak novej a ne jak zoksidovanej halíř B) Editováno: , autor: Standis
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...