Přejít na obsah

Jak odstranit lepidlo?


Jord

Doporučené příspěvky

Ahoj,

potřeboval bych poradit, určitě už to tady někdo řešil. Koupil jsem ORS a byly tam tuning prahy, po pár hodinách se mi je podařilo strhnout a zbylo nepříjemně hodně lepidla a silikonu. Přikládám foto, moc tam toho není vidět. Nevím jestil tech.benzín pomůže.

Můj odkaz

Nějaké rady?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus a uvidis. Ale je to na rozpustanie sekundoveho lepidla a ti na aute mas silikon +polyuretanove jednozlozkove lepidlo ktore sa pouziva na lepenie plastov na auto.

EDIT:

JORD: Tieto firmy v PRAHE robia lepenie dielov na auta zavolaj tam a poradia ti ako das dole to lepidlo.

Auto Elso s.r.o.

Cukrovarská 900/10, 196 00 Praha 9 - Čakovice • Tel.: 283 931 000 / 283 932 000

E-mail: info@auto-elso.cz • Internet: www.auto-elso.cz

Lakování: ANO • Montáž: ANO

Car Art Technology

Jeremenkova 725/90, 140 00 Praha 4 • Tel.: 244 468 139 / 724 230 624

E-mail: jeremenkova@tiscali.cz • Internet: www.cattuning.cz

Lakování: ANO • Montáž: ANO

Josef Horák

Laudova 1013, 163 00 Praha 6 • Tel.: 222 980 540 / 602 934 951

E-mail: webmaster@autodoplnky-horak.cz • Internet: www.autodoplnky-horak.cz

Lakování: NE • Montáž: NE

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj jak jsi dopadl s temi lepidly? poradili ti pripadne co? mam na aute takove nevzhledne "listy" kolem zadnich svetel a nalepku tkaovou tu kovovu na nadrzi a chtel bych se toho zbavit ale mam strach ze kdyz to strhnu tak bud to pujde s barvou a nebo mi tam zustane lepidlo s kterym si neporadim :(

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš ty okrásné lišty kolem zadních světel a nálepku chromovou na nádrži tak se nemusíš bát. Ty lišty budou nalepené oboustranou páskou a ta na nádrži je samolepící takže tu klidně sloupni občas tam zůstane lepidlo ale to umeješ normálné lihem nebo benzínem. Co se týče zadních lišt tak tu oboustranku odstranit nejlépe třením prstem a až bude malá vrstva jde to sundat lihem nebo benzinem. Určitě to nebudeš mít přilepený polyuretanem jako se lepí prahy, sklad atp. :-)

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...