Přejít na obsah

LP přední dveře elektrika -> stahovačka, centrál


laos

Doporučené příspěvky

Ahoj,

přestal mi fungovat centrál u octavia tour levé přední dveře, tak jsem zjistil, že má zoxidovaný konektor u stahovačky oken. Problém je ten že tam jsou uhnilé piny na konektoru a ten nelze rozebrat.

Kde koupit tenhle konektor, případně ten celý svazek elektriky do dveří?? Vůbec mě nenapadá pod čím bych to měl hledat, nikde to nikdo nenabízí. Poraďte.

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem to zkoušel docela dlouho ale jak je zoxidované nejde vytáhnout ani ten pojisťovací plast.

Když to nejde vyndat tak to prostě nejde, nevim co je k nepochopení, proto jsem to napsal znovu. Tak jsem se to snaži vyndat až jsem jej celý vorval až byl k nepoužití

Jen jsem se zeptal kde sehnat nový konektor.

Jinak jsem to pořešil koupí celého kabelu na vrakovišti. Ale samozřejmě je víc druhů kabelů, podle toho co má každá Octávie za výbavu, což by někoho mohlo zajímat.

Editováno: , autor: laos
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Návštěvník

Ja jsem asi provedl toto.

RJ motorku a centralu jsem demontoval ze stahovacky, rozrizl pistoli a piny ktere jsou uhnile jsem vyletoval a nahradil tema co tam jsou nepotrebne.

Bohuzel aby se knim clovek musel dostat, musel jsem odletovat samozrejme i ty zdrave, vse je zalite v silikonu, tak pozor na vytahovani pinu - jde to lepe kdyz si kazdy pin nahrejete :kol-27:

Konektor na svazku jsem tez rozebral a opravil, musite si nejdrive odjistit fialovou zarazku.

Vse jsem na konec dukladne prostrikl kontaktolem a zakonzervoval jsem konektor vazelinou a roztavenym voskem zalil.

Vse se projevovalo nefunkcnim ovladanim leveho zrcatka vcetne vyhrevu a centralu tez L.dveri

post-3876-0-36984900-1336253732_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, mě přestal jít central na LP dveřích, už dřív mi nefungoval výhřev zrcátka na těchto dveřích. Koupil jsem nový zámek ale problém se nevyřešil. Po dalším pátraní jsem zjistil že v konektoru k motorku stahování okna bylo dost vody a několik pinu je uhnito. Předpokládám že toto bude zdroj mého problému. Vizuálně jsem zkontroloval husí krk ale žádné porušení jsem nenašel. Začal jsem tedy pátrat po novém motorku s jednotkou, jednotka končí kódem 302...zjistil jsem cenu 6000kč. Obvolal jsem vrakoviště okolo Ostravy a nikde stahovačku, kterou hledám nemají. Nemáte tipa kde sehnat v MS kraji?? Chtěl bych ji odzkoušet zda-li je vůbec toto zdroj mých problému. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Návštěvník

Kdo ma problem se stahovanim okna a necvaka relatko ve dverni jednotce tak bud odletovat rele V2307 c1002 a303 a naletovat nove nebo pouzite treba z jine dverni jednotky.

post-3876-0-57054700-1434651244_thumb.jp

post-3876-0-53906100-1434651252_thumb.jp

post-3876-0-55554900-1434651261_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...

Zdravím. Potřeboval bych radu. Mám oktávku 1 1.9 TDI 96 KW rok 2004 a centrálem otevřu a zavřu všechny dveře kromě dveří řidiče. Vyměnil jsem zámek a porucha přetrvává. Musím dveře řidiče otevírat klíčem. Dále jsem si všiml že mi nejde štelovat u řidiče zrcátko a nejde ani ohřev. Můžete mi poradi čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím. Potřeboval bych radu. Mám oktávku 1 1.9 TDI 96 KW rok 2004 a centrálem otevřu a zavřu všechny dveře kromě dveří řidiče. Vyměnil jsem zámek a porucha přetrvává. Musím dveře řidiče otevírat klíčem. Dále jsem si všiml že mi nejde štelovat u řidiče zrcátko a nejde ani ohřev. Můžete mi poradi čím by to mohlo být?

Mozek motorku stahovačky, uhnile piny čti výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vím že je zde toho psáno dost o centrálním zamykání, ale nikde jsem se nedočetl svoji závadu. Mám oktávu r.v. 98, okna v elektrice, zrcátka, centrál na klíček. V poslední době začali zlobit zadní dveře za řidičem. Při zamknutí v pohodě, dvakrát cvakne, dioda začne blikat. Při odemknutí ale zadní čudl vyskočí jako ostatní, ale skočí o půlku zpět, tím pádem nejdou dveře z venčí otevřít. Musím zatáhnout za vnitřní kliku, čudl tím povytáhnu, a jde otevřít v pohodě než opět zamknu a otevřu. Může někdo poradit co dál, zadní zámek nový, elektrika v průchodkách do oken proměřena, mám sice podezření na přední zámek u řidiče, ale nevím. Též jsem zjistil že pokud zamknu od řidiče, jdou všechny dveře, pokud zamknu od spolujezdce, řidičovy dveře nereagují. Poraďte, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

také přispěji svou troškou do mlýna. Přečetl jsem tu hodně témat o nefunkčním centrálu/stahovačkách, postupně jsem vyzkoušel všechny varianty - výměna zámku u řidiče, výměna LP stahovačky s jednotkou dveří, výměna celé elektriky ve dveřích řidiče, ale problém stále přetrvává - nefunguje stahování oken z ovladače u řidiče, ale přes spínače jetnotlivých dveří ano. Klíčem u řidiče odemknu pouze řidičovy dveře, klíčem přes kufr odemknu zbytek auta. Klíčem přes kufr zamknu pouze zadní dveře, řidičovy musím klíčem u řidiče a spolujezdcovy dveře zamáčknu ručně.

Nefunguje ovládání zrcátek a signalizace otevřených dveří. Když odemknu přes kufr, rozsvítí se stropní světlo, jinak ne. S původní elektrikou ve dveřích fungovalo stahování řidičova okna při otevřených dveří na první západ. Po výměně elektriky už nejde ani tohle. Když jsem tam dal původní elektriku, stále to nešlo.

Nemůže být nakopaná komfortka nebo méně pravděbodobně vadný ten ovladač oken u řidiče? Zřejmě tam byla dodělávána META, do původní jednotky dveří vedly dva dráty, asi z komfortky?

OI Combi, rv99, AHF.

Díky za jakýkoli tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, 

 

dnes jsem jsem vyndal celou nefunkční stanovacku včetně motůrku a přestala fungovat elektřina ve dveřích. Funguje pouze spodni basový reproduktor.

 

Nefunguje ani central nebo osvětlení při otevření dveří. O podsvícení a funkčnosti tlačítek ani nemluvě.

 

Nějaké rady prosím?

 

Mám oktávku r.v. 1998 před faceliftem.

Editováno: , autor: CzechJura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...