Přejít na obsah

Anketa poruchovosti TSI - závady, poruchy motoru


hurfo

Prosim ludi ktory TSI nevlastnia aby sa hlasovania nezucastnili.  

783 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Skvělá anketa, měl jsem tu dvojku - přehryzané káble - myslím, že to není porucha motoru, ale něco mezi, stačilo by buď změnit materiál káblů, chráničku a pod. Uvidíme jak se k tomu ŠA postaví - třeba něco vymyslí pro příští nové majitele. Jinak vše OK, najeto 6500 km. Dnes jsem se díval na měrku oleje a vše OK jak při novotě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdepak parkuješ ,před domem že ti žerou kabličky? Zatim žadnej problem nemam motor je bezva :)

Na zahradě mám přístřešek na auto, je to v zástavbě domů, u mě na zahradě se nemají kde schovat, asi přišly od sousedů - bylo to v prosinci 14 dnů po novotě, najeto cca 700 km, dal jsem plašič a sprey a od té doby v poho... raději zaklepu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si odhlasovat taktéž. Dle projevu motoru a jeho úžasných vlastností nebyla jiná možnost, než - li odhlasovat pro " Nie doteraz som poruchu nemal. Motor funguje bezchybne. " . ;)

Najeto cca 5300km, čepuju Ultra 95 a zatím to asi motoru vcelku svědčí. ;):) Klep klep. :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najeto téměř 15.000 km, bez závady. V cca 6000 km vyměněn SW řídící jednotky, z opatrnosti po pročítání všech katastrofických příspěvků zde. Jo a tročku mi vibruje na volnoběh někde zpoza přístrojové desky. Neměl bych se zastřelit, jaký hrozný vůz jsem si vybral???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlas dávám za naše obě služební TSI (63kW) první má najeto cca 12 000 km a druhé cca 5 000 km, zatím žádný problém. Jako správné služební auta jsou velice slušně zajeté, zejména to první:)Když tady tak občas vidím, jak se s tím přiřítí naše sekretařky, zaparkujou a hned vypnou motor, tak usuzuju, že i to turbo dostává řádně zabrat a to nemluvím o tom, jak se k tomu autu chovají ostatní, protože nepředpokládám, že někdo dal nějaké školení o tom, co provézt po jízdě s motorem:) Problém mám akorát s tím, že nad 3500 ot. je motor už docela mrtvý, ale jinak dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...