Přejít na obsah

poděkování a uspora TDI 81KW


maniak

Doporučené příspěvky

čao chtěl bych se s váma podělit o pár věcí a tím poděkovat velice členovy" juke.box" unás máme servisy drahý jak svině :kuk: tak jsem se rozhodl jet na skušenou o navýšení koníků v motoru k tomuto členovy a radu ohledně poloos přes půl republiky cirka lovosice hradec králové .Velice dobře jsem udělal protže to dopadlo tak jak to dopadlo a motor byl perfektně s kvalitním přístupem proměřen a skontrolován co snese a jestli je vubec toho schopný "posléze nachipován " s perfektní spotřebou .pokračovali jsme dál výměnou budíků na maxidoty spolu s nakodováním a přispusobením které si musím přesvítit na modro tak jak to mám po osazení smd diod osadím do auta dále s montáží kvalitního plašiče kun a koček dekl již ani stopa :palec2: během 9hodin mi sehnal obě nové zabalené polosy origo škoda ktré mi ochotně namontoval a zajel až do vzdáleného města jen kvuli tomu že jsem z daleka a at jedu domu s autem v pořádku a do 11 hodin do večera mi přehodil poloosy za nové s velikou ochotou s cenou mě překvapil kol5 proto bych chtěl tomuto členovy poděkovat za obětavou práci na mojem autě Dík ! -_- krásná tot spotřeba :D měřeno hradec praha druhá praha lovosice rychlost jsem si hlídal stálou pro zjištění jak to vubec je se spotřebou po načipování "upozornuji že po jízdě jsem neměl nehty :smich:

post-61054-0-05264800-1306004599_thumb.j

post-61054-0-75295300-1306004670_thumb.j

post-61054-0-77224200-1306004724_thumb.j

post-61054-0-95485600-1306004919_thumb.j

Editováno: , autor: maniak
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám poděkovat jménem mého kamaráda za poladění octávia II 103 KW a zároven načipování ,po projetí tímto autem otec mého kámoše si nechal poladit octávii I 81KW a také chipnout tímto vyřizuji poděkování a za práci s ochotou a profi přístupem :palec2: THX.

Editováno: , autor: maniak
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Ahoj. Má někdo kontakt na uživatele juke.box z HK? Taky bych potřeboval dobře "poladit" svoji 1,9 TDI 81kW. Turbo mi padá do nouzáku... :kol-26:

ked to pada do nuzaku tak turbo von vycistit dat doporiadku po diagnostickej stranke a az potom ladit :kol-31:

Editováno: , autor: sparco gti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...