Přejít na obsah

samozatmavovací zrcátko


horca

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

To se davalo origo nebo to mas nejak dobastleny? Staci pouze sehnat sklicka a privest draty?

Origo na superba sa to nedavalo samozrejme. Na passat 3c sa davalo takze odtial je sklicko. Vpodstate staci priviest dva kable len musis rozobrat vnutorne spatne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklicka su rovnake presne. Zrkadla ako take nie su rovnake..sklicko ma stalo 80euro plus facelift spatne 250 plus lak..draha sranda :) a este ma caka spolujazdcova strana co je velmi velky problem. Bud kupim na ebay obidve z GV alebo objednam z anglického Passata.

Editováno: , autor: wladi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

dotaz, co obnáší výměna obyč zpětného zrcátka za to samozatmavovací, je mi jasný, že kabeláž, ale zajímá mě co to obnáší, jako odkud se to táhne a tak podobně, zrcátko mám doma, ale teď otázka zda se pohrnu do montáže a nebo ho radši střelim, mám přecejen v zadu folii, takže to zas tak nevyužiju abych kvůli tomu sundaval tapec z půlky auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím chtěl jsem se optat ohledně středového samozatmavujícího zrcátka je tam jakoby tekutiny a ani nevím jak prostě se asi trochu odpařilo takže už to nemám celé jakoby do šeda a u vrchniho okraje mám asi tak 1cm zrcátko čiré když ho nakloním tak se tam ta tekutina přelévá ale už to nemám až povrch má s tím někdo zkušenosti ? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mal som ten istý problém.Samozatmavovanie je KO pre unik tekutiny.Keďźe mám na aute fólie aj tak netmavlo.Vyriešil som to tak źe som s neho urobil normálne zrkadlo.Opatrne som ho rozobral,žiletkou odelil sklá a tekutinu vypláchol.Potom som to poskladal a nechal odpojený konektor v zrkadle lebo elektronika je funkčná a sklá sa dotíkajú pokovenou vrstvou.Obraz je bez zahmlenia a flakou a nemusel som hladať sklenára čo by to vyrezal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...