Přejít na obsah

2DIN radio do Fabia I


Doporučené příspěvky

jamam vo fabii 2din Eonon e838 a spokojny nad mieru..inak daš tam to radio bez problemou... bu ti trochu strčať von ael ked odrežež ten plast vzadu čo je v palubovke v tej diere tak krasne zarovno ho daš.. prikladam jednu foto ale to radio ešte strčalo ..

post-1431-1219954222_thumb.jpg

post-1431-1219954320_thumb.jpg

post-1431-1219954341_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jde to, ale je to na výbavě rádia.S tím prostorem to opradvu není nic moc...yáleží jaké 2DIN by jsi chtěl...za dobrou cenu je třeba tento clarion...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...7&Itemid=18

Co to je konektor USB v zadní části? To se musí natáhnout nějakej kabel mimo,aby bylo možné připojit flash disk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim,prosimte muzu se te zeptat jak jsi s radiem spokojeny i po case?mam docela strach z teto (ne)znacky

http://www.eonon.info/?p=productsList&...&sName=2DIN

pak jsem jeste nasel tyto stranky,ale tam uz vubec zadna znacka neni

http://www.soundmaster.cz/2DIN-Multimedi%E.../c27/index.html

kdybych si to aspon mohl vyzkouset,poslechnout nebo neco.Jo a moc se mi libi to modre podsviceni to je fakt super,kdyby byl nekdo ochotnej klidne bych mu to i zaplatilja osobne sam bych se asi neodvazil i kdyz jsem elektronik.

nebo je nekde fakt podrobnej navod?

diky,kyztak se ozvi na email : pa.zatloukal@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi uz prislo autoradio EONON E838 ,namontoval jsem ho a byl jsem zvedavej co to dokaze.TAkze vsichni,kteri si chteji poridit tuto znacku,kdo chce poslouchat prevazne radio tento vyrobek nedoporucuji,nekvalitni tuner,ale kdo chce vyuzivat CD,MP3,DVD,SD,Bluetooth atd. nenasel jsem zadnej problem,velice pekne to hralo,takze kdyby jste meli nejake pochybnosti klidne se ozvete ,rad poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ahoj pokud mate zajem o mou recenzi autoradia s DVD znacky Rockdale tak dejte vedet na email tomas.firt@seznam.cz a ja Vam ji rad poslu

Zdravim klubaky.

Kdo by mel o radio zajem, tak se muze zastavit v nasi kancelari /kontakt na www.soundmaster.cz/ - pondeli az patek, 9:30 - 18:00 /vetsinou i dele/ a radio vybalime, pripojime a muzeme zkouset a zkouset a zkouset.... Prineste si klidne vlasni cd/dvd/usb flash disky, sd karty, navigacni software, ipod, iphon digitalni tuner atd. atd. at muzete objektivne posoudit kvalitu pristroje. V tomto foru si muzete precist i prispevky ostatnich uzivatelu ktere jsou vesmes pozitivni, radio ma spoustu moznosti.

"Recenze" pana Firta je cilene negativni, zajemcum muzu poslat nasi email konverzaci pro ilustraci tohoto zakaznika.

Jen lehka ukazka:

Vzhledem k tomu, ze jste nesplnil muj pozadavek na vraceni 18000 Kc, davam Vam cas do utery 28.10. abyste poslal jeste chybejicich 1000,- Kc.

V opacnem pripade uverejnim ve stredu 29.10. mou opravnene znacne negativni recenzi na Vas vyrobek na nekolika ruznych serverech a internetovych diskuzich a forech, kterou budu neustale opakovat.

A po "nesplneni pozadavku"...

Davam Vam tedy posledni sanci jinak zitra posilam komentare, ovsem vzhledem k tomu, ze jste nebyl ochoten pristoupit na vraceni castky 1000 Kc a zpusobu, jakym se stavite k me reklamaci ted jiz pozaduji kompletni castku zpet tedy doplatek 2000,- a tim celou vec povazuji za uzavrenou

Takze pokud ma nekdo o radio zajem, doporucuji se zeptat uzivatelu kteri toto radio maji opravdu vyzkousene nebo se u nas zastavit a vyzkouset na zivo.

zn. Kava ke zkouseni zdarma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim klubaky.

Kdo by mel o radio zajem, tak se muze zastavit v nasi kancelari /kontakt na www.soundmaster.cz/ - pondeli az patek, 9:30 - 18:00 /vetsinou i dele/ a radio vybalime, pripojime a muzeme zkouset a zkouset a zkouset.... Prineste si klidne vlasni cd/dvd/usb flash disky, sd karty, navigacni software, ipod, iphon digitalni tuner atd. atd. at muzete objektivne posoudit kvalitu pristroje. V tomto foru si muzete precist i prispevky ostatnich uzivatelu ktere jsou vesmes pozitivni, radio ma spoustu moznosti.

"Recenze" pana Firta je cilene negativni, zajemcum muzu poslat nasi email konverzaci pro ilustraci tohoto zakaznika.

Jen lehka ukazka:

Vzhledem k tomu, ze jste nesplnil muj pozadavek na vraceni 18000 Kc, davam Vam cas do utery 28.10. abyste poslal jeste chybejicich 1000,- Kc.

V opacnem pripade uverejnim ve stredu 29.10. mou opravnene znacne negativni recenzi na Vas vyrobek na nekolika ruznych serverech a internetovych diskuzich a forech, kterou budu neustale opakovat.

A po "nesplneni pozadavku"...

Davam Vam tedy posledni sanci jinak zitra posilam komentare, ovsem vzhledem k tomu, ze jste nebyl ochoten pristoupit na vraceni castky 1000 Kc a zpusobu, jakym se stavite k me reklamaci ted jiz pozaduji kompletni castku zpet tedy doplatek 2000,- a tim celou vec povazuji za uzavrenou

Takze pokud ma nekdo o radio zajem, doporucuji se zeptat uzivatelu kteri toto radio maji opravdu vyzkousene nebo se u nas zastavit a vyzkouset na zivo.

zn. Kava ke zkouseni zdarma!

Pan Dospiva zde cilene uvadi jen ukazky nasi komunikace vytrzene z kontextu. Nabidnul jsem mu, ze ten jeho dle meho nazoru znacne nekvalitni pristroj, vratim za castku o 1000 Kc nizsi nez porizovaci cena abych mu kompenzoval cas straveny s instalaci. Bohuzel s nim nebyla dohoda, po dlouhem premlouvani mi vratil o 2000 Kc mene a jeste mi zablokoval pristup na jeho stranky abych nemohl recenzovat primo tam. Vzhledem k jeho pristupu jsem chtel tedy vratit celou castku, kterou jsem zaplatil. Ted uz od nej zadne penize nepozaduji a radsi se s vami podelim o muj nazor na to autoradio plne nedostatku. Jsem si jist, ze mi musi spoustu lidi, kteri ten pristroj znaji, dat za pravdu, ze je znacne nekvalitni v porovnani s cenou, kterou za nej pan Dospiva pozaduje. Doporucuji si u firmy Soudmaster pristroj vyzkouset. V priloze uvadim mou recenzi a pote si udelejte vlastni nazor.

recenze_DVD_radio.pdf

Editováno: , autor: Tomas Firt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a je to tady ;) to jsou příznaky oněch "nadupaných" mašinek, které předčí své dražší kolegy.

Minimálně jednou za 14dní mám mail s nabídkou těchto multimédií.Odkud pochází tady asi nemusím zdůrazňovat.

www.ippec.com

A to jen jedna z mnoha adres...kde je napsáno "...factory in China."

Je na zamyšlení každého průměrného spotřebitele proč značky Kenwood, Pioneer, Alpine a třeba clarion prodávají své produkty za cenu, která je třeba i jednou tak vysoká.Jasně, že se dají pořídit i modely těchto značek za méně jak 20tis. ale nebudou mít tak nadupanou slupku jako tyto home-made produkty.Nevím sice jak pro koho jsou důležité funkce BT a nebo NAVI když tyto jdou řešit připojením doplňkových modulů k přístroji.Ctěl bych znát procento těch z vás, kteří se neobejdou tu chvíli v autě bez přijímání tel. hovorů.A ten kdo to nutně potřebuje ke svému ponikání tak 2900,- za modul BT je prkotina ve srovnání s rozdílnou kvalitou rozdílných přístrojů.

Bylo zde popsáno už mnoho přízpěvků na téma kvality značek jako třeba Sencor, LG a pod. a mnozí, kteří si tyto výrobky zakoupili to zde popsali, ale i tak se najde někdo kdo neodolá.Tím negarantuji bezporuchovost značkových modelů je to pouze stroj, ale je to méně pravděpodobné.V odkazech je pár přístrojů k inspiraci...u kterých nemusíte řešit jak a kdo vám zapojí ISO konektor aby jste zařízení mohli používat...

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...0&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...1&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...5&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...1&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...4&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...2&Itemid=19

http://fancarhifi.cz/index.php?option=com_...7&Itemid=19

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan Dospiva zde cilene uvadi jen ukazky nasi komunikace vytrzene z kontextu. Nabidnul jsem mu, ze ten jeho dle meho nazoru znacne nekvalitni pristroj, vratim za castku o 1000 Kc nizsi nez porizovaci cena abych mu kompenzoval cas straveny s instalaci. Bohuzel s nim nebyla dohoda, po dlouhem premlouvani mi vratil o 2000 Kc mene a jeste mi zablokoval pristup na jeho stranky abych nemohl recenzovat primo tam. Vzhledem k jeho pristupu jsem chtel tedy vratit celou castku, kterou jsem zaplatil. Ted uz od nej zadne penize nepozaduji a radsi se s vami podelim o muj nazor na to autoradio plne nedostatku. Jsem si jist, ze mi musi spoustu lidi, kteri ten pristroj znaji, dat za pravdu, ze je znacne nekvalitni v porovnani s cenou, kterou za nej pan Dospiva pozaduje. Doporucuji si u firmy Soudmaster pristroj vyzkouset. V priloze uvadim mou recenzi a pote si udelejte vlastni nazor.

Hezky se nam to tu rozjelo, takze davam lehky komentar. Priznavam, ze RNS 510 jsem videl jednou a displej je super, ma totiz digitalni LCD, nase je bohuzel zatim analogove.

Komentar k recenzi:

Displej

V tomto bode uznavam, ze vzhledem k analogove technologii neni tak jasny jako RNS, rozhodne ale neni tmavy, necitelny atd.

Radio.

Ulozit lze az 18 stanic, na spodni liste je tlacitko BND na prepinani FM1, FM2, FM3, samozrejme ma to same pro frekvence AM.

RDS funguje bez problemu. Kdyz ztrati signal stanice, nejdriv hleda stejnou a kdyz ji nenajde /ne vsechny stanice maji pokryti cele republiky/ tak se prepne na dalsi silnou aby nebylo v aute ticho. Sila tuneru je srovnatelna s originalnimi radii /dle komentaru ostatnich zakazniku/. Tezko presne urcit jaky ma tuner vykon, protoze jsme to nemerili, pokud nekdo vi jak to udelat, klidne se muzeme domluvit.

Prehravani DVD:

DVD lze prehravat bez nutnosti odblokovani coz si musi bezny uzivatel zaplatit a nacteni trva cca 8 sekund... kdyby to trvalo pul minuty, chapu ze by to mohl byt problem. DVDcka co jsme zkouseli byly pres celou obrazovku, k deformaci dochazi pri roztazeni formatu 4:3

MP3 prehravac:

V tomto radiu je to media prehravac, protoze muzete poustet MP3, WMA, AVI, MPEG, Divx /i s titulky/. Mimo to take muzete prohlizet fotografie. V leve casti obrazovky jsou adresare a v nich jednotlive soubory. V prave casti info o prehravane hudbe. Vse je dostatecne prehledne, nikdo jiny si nestezoval.

USB - nejsem si uplne jisty jestli RNS ma podporu USB nebo se musi dokupovat... USB se pripojuje do predniho panelu mini usb konektorem, da se kdykoliv vytahnout a zakryt gumovou krytkou. Z USB se daji prehravat vsechny audio/video soubory vcetne divx, jpg.... Do usb se da pripojit i ctecka pametovych karet. Takze docela vyhoda. To ze "planda" ani nebudu komentovat. neslysel jsem ze by to nekomu mohlo vadit, zakaznici spis ocenili to, ze muzou pouzivat usb

Radio ma navic i IPOD vstup s IPOD konektorem ktery je soucasti baleni. Ipod podporuje jak audio tak video a ovlada se pres dotykovou obrazovku kde menu ma stejnou strukuturu a styl ovladani jako ipod. /nejde tedy prejizdet prstem po obrazovce jako u ipodu, jsou tam misto toho tlacitka na pretaceni atd...

Navigace:

Oproti RNS ma toto radio v sobe Windows CE 5, takze si tam muzete dat IGO, TOMTOM, Mapfactor navigator. Hracickove muzou navic upravit wince a doinstalovat ruzne aplikace. TMC modul mame prave v kancelari na vyzkouseni, vyrobce nam dal tento prototyp na zkouseni, do vyroby pujde behem nekolika mesicu. Jakmile bude finalni verze, budeme schopni na prani zakazniku modul TMC pridat to radia. Vypadky a nutne znovunastavovani cesty ke spoustecimu souboru - nikdo s tim nemel doted problem. Kdyby mel, samozrejme bychom to vyresili v ramci zaruky bud opravou, nebo vymenou na nove radio. To ze je navigace rozmazana nebudu komentovat, kdo chce muze se zastavit a sam vyzkouset a posoudit. Navigacni soft staci nakopirovat na SD kartu a samozrejme muzete na pozadi pustit radio, ipod, usb, dvd. Aktualizace software se dela prehranim novych map na SD kartu. Nevim jak je to u RNS, ale tam je tusim software jen jeden a je celkem drahy.

Bluetooth:

Opet, nejsou s nim problemy, kdyby byly vyresime v zarucni dobe. Radio zobrazuje jen prichozi tel cislo, tak to take uvadime v popisu. Pri vytaceni cisla je stejne podle me jednodussi vytocit to na telefonu, coz se da udelat za par sekund a navic v zornem poli silnice, nez neco mackat na displayi... ale to je vec nazoru.

Zvuk:

Opet, tvrzeni proti tvrzeni. Mame ted v kancelari jedno pouzite radio na zkouseni, takze staci prijet a zapojime a vyzkousime sami se muzete presvedcit ze zvuk je kvalitni.

Uz ted je to koukam celkem dlouhe, takze shrnuti. Kazdy ma moznost si radio pred koupi vyzkouset a sam posoudit kvality / zapory. Radio ma ale spoustu funkci a moznosti pripojeni uz v zakladni verzi, ma vestaveny analogovy TV tuner /vim ze uz to neni moc in:)/, neni zadny problem pripojit parkovaci kameru /mame 3 modely/, ma vstupy pro AUX, vystup na externi monitor do operky.

Co se tyka vraceni penez, tak historie je nasledujici. O vikendu bezne nemame otevreno, ale u pana Firta ktery radio rychle chtel jsme se domluvili na sobotu. Radio si prohledl, nainstaloval jsem ho a on si ho vyzkousel. Dostal slevu, nakonec i zadarmo TV antenu. Potom nejspis sehnal nekde levne RNS ktere se mu libilo vic, tak docela tvrde nalehal na vraceni. Jelikoz neslo o prodej po internetu pri kterem si nemuzete zbozi vyzkouset, nemel dle zakona narok na vraceni penez. I presto jsme mu nabidl, ze radio si vezmeme zpet, ale ze cenu snizime o 1000 kc za sobotni instalaci a 1000 kc za to, ze radio pouzival a my ho tudiz nemuzeme prodat jako nove. Myslim ze je to celkem fer nabidka, ruku na srdce, komu by nevadilo ztratit penize na nerozhodnosti zakaznika - vybaleny vyrobek ktery jevi znamky pouzivani samozrejme ztraci hodnotu. Kdybych vedel jak negativni masaz na internetu me po teto transakci ceka, tak bych se radeji drzel zakona a vzal radio jen v pripade reklamace.

posledni vec.... co se tyka dilu nebo oprav, mame vlastniho technika a jakykoliv nahradni dil neni problem objednat a vymenit. U tohoto radia jsme zatim jen menili predni plastovy ramecek ktery poskodil zakaznik pri montazi. Oprava pro predstavu stala 300 Kc vcetne noveho dilu a zaruka nebyla zrusena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ctenare tohoto fora nudit mym osobni sporem s p. Dospivou. Chapu, ze se snazi obhajit si ten svuj predrezeny smejd. Priznavam, ze jsem se nechal napalit a chtel jsem se s nim rozumne dohodnout a pristroj vratit.

Nebudu uz njak komentovat jeho postoje a kritiku vuci me osobe. Vse podstatne jsem napsal do recenze, za kterou si stojim a kazdy si z toho muze vzit co chce, pokud bude mit nekdo zajem o doplnujici informce a zkusenosti, jsem ochoten se s nim o ne podelit. Ja jsem bohuzel nemel moznost pred koupi si zadnou recenzi precist, jinak bych byl samozrejme opatrnejsi a po vyzkouseni u prodejce bych se soustredil na zminovane vady a urcite si koupi rozmyslel a nenechal se napalit. Rozhodne jsou na trhu za tyto penize mnohem lepsi varianty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...