Přejít na obsah

2DIN radio do Fabia I


Doporučené příspěvky

při výběru rádia jsem měl možnost poslechnou a i vyzkoušet ekvalizér a veškeré nastavení autorádia s lcd také z čínské produkce. cenovka byla tuším kolem 12 tisíc. sám jsem zvolil obyč 1din se základní výbavou a usb. první co mě dostalo byla montáž na tenounkých drátech u čínského rádia. v porovnání s kabeláží na mé alpine veliký rozdíl. Zarazilo mě že to rádio s lcd musí čouhat o cca 2cm ven z šachty a to jen proto, aby po vysunutí displeje šel lcd natočit směrem k řidiči nebo spolujezdci. To v případě montáže do auta opel vectra B v max výbavě narušovalo interiér víc než bych kdy chtěl, poslech v porovnání s mojí aparaturou, která byla psanými výkony a kvalitami mnohem níže než instalace poháněná oným rádiem s lcd. Výsledek byl ale poznat při poslechu jak mp3 tak i cda skladeb, vše hodně plechové, žádné jemnější tony. chybějící přesnější basy, které by prostě bouchly a ve vteřině ustaly. zkusil jsem kroutit s ekvalizérem kamkoliv a stejně nic moc. člověk co to vozí v autě chce jen ducduc. poslech rádia také nic moc. hledání stanic za jízdy pomalé, dlouho trvá než se chytne a doladí.

podle mě chválí čínská rádia pouze ten kdo nemá moc velké nároky a chce jen např. lcd aby to vypadalo, nebo ten kdo neslyšel nic jiného, třeba i s menším sw a zesilovačem a slabšími repráky. je to jen můj názor po testíku jednoho jediného rádia z produkce číny. Jasně vyrábí to v číně každý ale....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při výběru rádia jsem měl možnost poslechnou a i vyzkoušet ekvalizér a veškeré nastavení autorádia s lcd také z čínské produkce. cenovka byla tuším kolem 12 tisíc. sám jsem zvolil obyč 1din se základní výbavou a usb. první co mě dostalo byla montáž na tenounkých drátech u čínského rádia. v porovnání s kabeláží na mé alpine veliký rozdíl. Zarazilo mě že to rádio s lcd musí čouhat o cca 2cm ven z šachty a to jen proto, aby po vysunutí displeje šel lcd natočit směrem k řidiči nebo spolujezdci. To v případě montáže do auta opel vectra B v max výbavě narušovalo interiér víc než bych kdy chtěl, poslech v porovnání s mojí aparaturou, která byla psanými výkony a kvalitami mnohem níže než instalace poháněná oným rádiem s lcd. Výsledek byl ale poznat při poslechu jak mp3 tak i cda skladeb, vše hodně plechové, žádné jemnější tony. chybějící přesnější basy, které by prostě bouchly a ve vteřině ustaly. zkusil jsem kroutit s ekvalizérem kamkoliv a stejně nic moc. člověk co to vozí v autě chce jen ducduc. poslech rádia také nic moc. hledání stanic za jízdy pomalé, dlouho trvá než se chytne a doladí.

podle mě chválí čínská rádia pouze ten kdo nemá moc velké nároky a chce jen např. lcd aby to vypadalo, nebo ten kdo neslyšel nic jiného, třeba i s menším sw a zesilovačem a slabšími repráky. je to jen můj názor po testíku jednoho jediného rádia z produkce číny. Jasně vyrábí to v číně každý ale....

Prodavame cinska radia a musim rict, ze kazdy kousek je jiny. Problemy 1DIN s malym displejem 4" nebo 5" je hlavne s FM tunerem. Je potreba pridat zesilovac nebo poridit dobrou aktivni antenu. Zjistili jsme take, ze i stejne vypadajici radio muze mit jine vnitrnosti. Cinani uz si kradou i mezi sebou:)) Takze muzete koupit 2 radia ktere vypadaji navenek stejne, ale hraji uplne jinak. Sami objednavame vzorky od ruznych firem, a casto jsou tam dost rozdily. Treba ze chybi vetrak a radio se pak prehriva atd. Radia na aukru jsou vetsinou ty horsi, protoze jsou i levnejsi. Nejlepsi je radio si pred koupi vyzkouset. Neni cina jako cina!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Rádio ještě nemám, právě že koukám a hledám. Ale jak vydím co vše k tomu je za příslušenství tak mi jde hlava kolem. Anténa na příjem tv, covací kamera atd. Vubec si nedokážu představit jak to napojit. Pro to někoho hledam komu to nebude dělat problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám u rádia možnost připojit tv anténu, kameru vpředu, vzadu a takový pdobný hovadinky..

stejnak to nebudeš a nevyužiješ.. každopádně pokud koupíš nějakou značku.. pioneer atp. padne tam v pohodě.. ;) a zapojíš to sám.. nic na tom není..

a malá rada (vzpomeň si až to budeš řešit pokud budeš zapojovat sám) : když nebude držet nastavení (čas, audio, ...) zaměň napájecí kabely.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, chcem sa spýtať, či mi bude pasovať do Fabie I 2006 autorádio 2 DIN napr. pre VW RCD 200 MP3. Samozrejme ak vyberiem spodnú úložnú priehradku a pôvodné rádio. Myslím, či nebudú vyčnievať rohy autorádia, nakoľko je plochou predný panel rovný a stredný panel pre autorádio na Fabii je oblý v každom smere, teda aj nadol,aj do strán. Ak to niekto má namontované, nehodil by foto? Dík. Alebo aspoň poprosím skúsenosti s takouto montážou.

post-22422-0-58332600-1306264785_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 5 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Čau kluci, mám problém koupil sem 2din radio pioneer ted uz měsíc jezdím s hnusným vyčnívajícím ocelovým ramečkem chci se zeptat kde koupit ty redukční rámečky? koupil sem tenhle http://www.revilohifi.cz/redukcni-program/redukcni-ramecky/ramecek-autoradia-2-din-skoda-fabia-ram-40-154-2.html ale je úplně k ničemu. Díky za nějaky tip budu rad na netu sem nic nenašel :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...