Přejít na obsah

STERACE OCTAVIA I.


simo15

Doporučené příspěvky

Zdravim,

poprosil by som o radu, ako mam nastavit mechanizmus stieracov (pantograf) , aby sa mi neprekrucali a ostali v spravnej polohe po vypnuti ? Problem je v tom, ze som musel menit cely ten mechanizmus (stary zahrdzavel a zlomil sa). Novy som zalozil, pripojil motorcek, krutil sa. aspon to vyzeralo v poriadku az po zalozenie ramienok na stierace. Tie sa potom uz len prekrucali a nedotacali. Bud mi zastali v strede okna, alebo narazali dole do kufra. Vraj treba presne nastavit a zalozit ten pantograf na motorcek, stierace na oknach sa nedaju nastavit (skusal som ich dotahovat, prekladat, vsetko mozne..stale to neslo spravne).

Vie mi niekto odfotit, ako ma byt ulozeny ten pantograft ??

(snimok v prilohe je len na ukazku)

Dakujem,

Peter.

Skoda OCTAVIA I, r.v.99, 1,8T , 110kW

post-65390-0-07673200-1306347150_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze som skusal zapinat mechanizmus aj bez stieracov, aby sa nastavil sam do koncovej polohy a az potom som nahadzoval ramienka so stieracmi. Nepomohlo ani to...

Pomohlo by mi , keby mi niekto odfotil ako presne vyzera zaponejnie toho mechanizmu na motorcek, v akej ma byt polohe. To ze sa dotoci sam, este neznamena, ze sa aj spravne nastavi... :(

Editováno: , autor: HanyZ
necituj předchozí příspěvky, téma je pak nepřehledné !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si to menil, kupil som neoriginalny komplet za 28€, vsetko okrem motora.

http://obchod.autokelly.sk/Catalog.aspx#PATH=3345620;5835877;5835891;5835977;5873477;5873486|CMSCT=PR_ORIGxZNACKOVE_DILY|CT=5|PCT=4|CUR=2|PGS=20|PT=0|PDID=1373686|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|

Bolo to aj z tiahlami a s klukou ktora sa cez konus nasadi na motor. Kedze som sa bal ze to netrafim do spravnej polohy, odpojil som tiahla, a tu kluku na motorceku som nechal povodnu (staru). Je na nom nasadena len cez konus a ak nemas motorcek v parkovacej polohe, netrafis to do tej istej polohy (jedine ze by si to odfotil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím Tě,zrovna dneska jsem demontoval mech. ovl. stěračů,jelikož mi to zarezlo a nejelo.Celé jsem to rozebral,vybrousil,vyčistil a promazal,poté nasadil zpět a 100%.Mám nějaké foto táhla v základním poloze,jelikož dnes jsem v práci a končím ráno,pak jedu do Brna na otočku,tak Ti tady mohu hodil ty fotky nejdříve zítra večer.Dej echo,zda je chceš,zatím ahoj Davča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zdravím Tě,zrovna dneska jsem demontoval mech. ovl. stěračů,jelikož mi to zarezlo a nejelo.Celé jsem to rozebral,vybrousil,vyčistil a promazal,poté nasadil zpět a 100%.Mám nějaké foto táhla v základním poloze,jelikož dnes jsem v práci a končím ráno,pak jedu do Brna na otočku,tak Ti tady mohu hodil ty fotky nejdříve zítra večer.Dej echo,zda je chceš,zatím ahoj Davča.

 

Zdravim ta davča tiez my zasekavali stierace tak som precistil a teraz mam problem naladit stierace mohol by som ta poprosit o tie fotografie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...