Přejít na obsah

stahovačka


Rabbyt

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, chci se zeptat jestli nekdo nema zkusenost se stahovackama. Jde mi oto ze je snad vice druhu moturku. Co jsem videl fotky tak tam nekdy jde jen jeden svazek kabelu jindy zase dva. Potreboval bych vedet jestli jsou tyhle stahovacky identicke popripade jestli se da vymenit jen moturek a vsechno pasuje...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Paráda asi před 5 měsíci jsem enchal měnit stahovačku u spolujezdce která zůstala dole- od rány dveřma... výměna byla za druhovýrobu z auto kelly... předevčírem jsem dával okno nahoru a ozývali se rány a okno při nich cukalo... naštěstí se mi podařilo s rachotem okno zvednout... když je okno nahoře nemá doraz ale motor stále jede jako by se tam vylámali nějaké zuby... ale nahoře drží... napadá někoho co by to přesně mohlo být? zatím na mě v servisu neměli čas... případně předělával někdo z vás elektrickou stahovačku na švihadla? nechce se mi každý půlrok měnit stahovačka.... a to řeším zatím jen jednu :/

mám F1 rok 2003 elegance

podařilo se někomu z vás stahovačku VYREKLAMOVAT? nebo je to bez šance-mechanické poškození?

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nedá se někde sehnat jen ten plastovej "držáček"? Už mě to potkalo také... :(

Jenom ten plastovej držáček neseženeš, seženeš to s lankama, já to vyměňoval na golfu IV, kdy jsem sehnal lanka i s kovovými držáky. nejdříve jsem chtěl vyměnit pouze kovové držáky, když jsem vyndaval starý lanka, tak se tak zkroutily, že jsem je již nepoužil a vyměnil jsem je komplet. Na jedny dveře stály něco kolem 1000,- přes maníka z VW clubu. tyhle kovový jsou navěky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom ten plastovej držáček neseženeš, seženeš to s lankama, já to vyměňoval na golfu IV, kdy jsem sehnal lanka i s kovovými držáky. nejdříve jsem chtěl vyměnit pouze kovové držáky, když jsem vyndaval starý lanka, tak se tak zkroutily, že jsem je již nepoužil a vyměnil jsem je komplet. Na jedny dveře stály něco kolem 1000,- přes maníka z VW clubu. tyhle kovový jsou navěky. :palec2:

Nevím jestli jsou ty díly stejný ale na golfa IV dělAJ už celokovový( navěky) foto viz. příloha , tuším, že jsou stejný jako ve fábce. To plastový fífo je nahrazený kovovým a je napevno spojeno s držákem skla.

ještě jinej odkaz na nabídku

http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-4-BORA-FENSTERHEBER-REPARATURSATZ-VORNE-LINKS-/140428751623?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D270739712008%252B270739712008%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D9082266033738421302

post-21191-0-06536800-1305145542_thumb.j

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Nazdar chlapi, tak se také přidávám do klubu. Praskla mě řidičova stahovačka. Nemohlo se to stát nikdy jindy než v sobotu večer před bouřkou a 20 km od domu. No naštěstí spadlo po cestě jen pár kapek.

Jinak jsem to nechal opravit ve škodovce za nějakých +-2500 komplet i s prací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...