Přejít na obsah

Zadní reproduktory


big

Doporučené příspěvky

Dobrý den jsem čerstvým majitelem yetiho ve verzi activ a chci jse zeptat jestli má v zadních dveřích reproduktory?Auto jsem koupil bez rádia a autorádio jsem dodal později je to original autoradio blues problém je v tom že hrají jen repro v předních dveřích a v menu radia není možnost nastavení vyvážení předních a zadních repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky to mi trochu uteklo myslel jsem když v katalogo úvádějí radio přípravu se čtyřmi reproduktory v základu že jsou v přední a zadních dveřích.

Editováno: , autor: Sranki
prosim, necituj predchadzajuci prispevok ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat mam activa asi už půl roku a chtěl jsem se zeptat jestli mam reproduktory i vzadu? Rádio mam Blues.. http://cc.skoda-auto.com/cze/Pages/Step4.aspx

A jestli jdou nějak aktivovat??

To bys měl poznat, jestli to zezadu hraje nebo nehraje, ne? Kdyžtak přes volbu "fader" v nastavení audia v autorádiu - zkus to pustit dozadu.. jestli hraje, tak tam jsou :) ale jestli jsi to neobjednával, tak tam nejsou a prodraží se to :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat mam activa asi už půl roku a chtěl jsem se zeptat jestli mam reproduktory i vzadu? Rádio mam Blues.. http://cc.skoda-auto.com/cze/Pages/Step4.aspx

A jestli jdou nějak aktivovat??

Je na to tajný fígl na přeprogramování řídící jednotky. Škodovka to samozřejmě tají.

1) Dej klíček do polohy zapalování.

2) Stiskni a drž zapínací knoflík rádia a 6x zmáčkni plyn až na podlahu.

3) Dej blinkr doleva a na rádiu zmáčkni číslo 4.

A je to, jak pak pustíš rádio, hraje to i zezadu. Vyzkoušeno! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na to tajný fígl na přeprogramování řídící jednotky. Škodovka to samozřejmě tají.

1) Dej klíček do polohy zapalování.

2) Stiskni a drž zapínací knoflík rádia a 6x zmáčkni plyn až na podlahu.

3) Dej blinkr doleva a na rádiu zmáčkni číslo 4.

A je to, jak pak pustíš rádio, hraje to i zezadu. Vyzkoušeno! :palec2:

tak bohužel asi je tam nemam nebo se něco dělam špatně.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Musíš natáhnout kabely od zadního repra až k radiu, jinak to nejde, od výroby bez zadního repra tam nikdy nejsou ani v minulosti u žádného modelu co je mi známo nebyly. Pinový spoj kabelu ve svorkovnici v B sloupku, pak až do rádia. Pod tapec se dostaneš tak, že ho sundáš. Několik sroubu, pak je to nacvaknuté na plastových špuntech, pozor dávej na madlo, v jeho horní části zespod je malý vstup na tenký plochy šroubovák, ten tam musíš zasunout, aby jsi odjistil pojistku madla, které pak tahem k sobě vytáhneš. Nevím teď jsi nejsem jistý, zda-li je spodní část madla u opěrky lokte zajištěno vnitřním šroubem, ale myslím že ano. Madlo musíš v tom případě otevřít, podobný způsob jako pouzdro na brýle. Když je tapec odjištěný, tahem nahoru vyndáš. Snad to tak jednoduše pomůže, nejlépe pak podle DP, kde je to popsano dokonale.

Editováno: , autor: Cidling
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravím, trochu opráším téma. Koupil jsem si včera yetiho a je v zadních dveřích proražená mřížka reproduktoru. Hledal jsem na netu a nikde jsem nenašel že by se mřížka prodávala samostatně. Našel jsem jenom mřížku na výškové repro, ale tu vešší mřížku ne. Prodává se vůbec samostatně, nebo se musí koupit celý tapec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kúpil som YETI-ho so základným rádiom a reproduktormi len v prednej časti. Chcel by som zvuk potiahnuť dozadu, len sa obávam, aby po demontáži/montáži obložení dverí a pod. nezačali obklady povrzávať...(auto je ako nové, tichučké)

Máte niekto skúsenosť s dodatočnou montážou prípadne viete poradiť dobrú firmu na SK ...? 

Ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...