Přejít na obsah

24. 5. 2011 ukradená Škoda Octavia 1,9TDi


Honza S.

Doporučené příspěvky

Zdravím

v noci z úterý 24. 5. na středu nedaleko Vyškova se mě ztratila Škoda Octavia 1,9 TDi, stříbrná metalíza, nové zimní pneu Kleber 195 / 65. Mírně promáčklé zadní pravé dveře a poškozený přední nárazník se spojlerem.

Auto mělo 190 200 km a byl prasklý intercooler. Měl jsem zaparkované pět metrů od okna tak abych měl auto stále na očích.

Podle informací je to již třetí auto v obci během tohoto týdne:( Fotku bohužel nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to byl šrot těžko říct, zvláště pro hloupáčky co neviděli. Jezdí daleko horší auta. Koupil jsem ji při 165 t. km loni v březnu. Motor byl ale lepší než co jsem jezdil s Octaviemi II 1,9TDi.

Jezdil jsem s tím pro firemní účely, firma mě odmítala cokoliv platit. Takže jsem dělal blbce a ještě dopadnul takhle.

A pro ostatní inteligentní komentátory - tak hloupej nejsem abych si nezamykal auto. Zabezpečení standartní jako u ostatních. Central, zámek volantu, zámek zpátečky. Vše zamknuto.

A myslím že uvádět další podrobnosti je asi opravdu ztracenou:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 6 let později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...