Přejít na obsah

instalace DSS


Doporučené příspěvky

zapojene mam vse krom tech 2 signalu ale asi vim nac ty nf +- jsou pac me navigace prestala hlasove navadet :D jinak kodovani jsem si nasel ve visu 4.0 jenze me jeste zajima kodovani zesilovace a to tam neni mam podobny problem jako ty at nastavim co chci nebasuje to ale kdyz to dam na dx samotne hrajeto uplne jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkusenost je takova, ze dss basuje ale ma na to sve pravidla a subjektivne je to mnohem mene, nez kdyz zapojis repro primo na dx a nahulis si tam basy. na takove pouziti proste nebyl dss navrzen a takovou charakteristiku nema.

jinak receno, ja jsem problem nenasel a povazuji to uz za vlastnost, ne chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas pravdu hudba je o poznani vyraznejsi rec je vyvazenejsi ale opravdu je pro me moc zarazejici jak se projevuje regulace vysek i basu na dx ze to vubec nereaguje na nastaveni. navic ja mam v prednich dverich magnaty s vyhybkou a v zadu pioneer s vyhybkou ted nevim presnej typ ale i tak je ten zvuk o poznany potlacenejsi na basech nez z dx-ka samotneho. jinak bych chtel poprosit ty jenz maji origo soudnprocesor zda-li by byli ochotni poslat sem sve nakodovani zesilovace zdali je nejake jine nez jak mam ja 00002.dikes. milo ty mas jake kodovani zesilovace samotneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste dotaz na vsechny uz se nejakej bastlir pokousel nejak upravit origo zes na lepsi hudebni vykon vcetne lepsi regulace hudby?

tvuj dotaz neni na bastlire ale na programatory, pochybuju ze ma nekdo tak podrobnou dokumentaci a ani prekodovani nebude od vyrobce umozneno, takze vazne pochybuju, ze by to nekdo realne dokazal.

vyrobce tam nachystal jen prednastavene "sady", jako "se subwooferem nebo bez nej" a ty si muzes nakombinovat prave nakodovanim RJ. nejde ale menit vlastnosti te prednastavene sady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak mam podezreni na spatny zesilovac protoze to co na dx hralo bez jakychkoliv ruseni, na zesilovaci se dela ozvena nejmin je to na linear a nejvice je ozvena slyset na rock. jinak opravdu jiz na male zesileni zvuku jde slyset chrceni z reproduktoru jako by uz byly prebuzeny na dany zesilovac, coz mam overeno ze stolniho zesilovace ktery jsem napojil na repra v aute a ty hraly primo excelentne.

jinak je tu nekdo ze zlina a okoli kdo ma sound system a je ochoten dat maleho stuka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...