Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Víděl jsem včera i dnes na R10 v reálu, bohužel vždy jen na krátkou chvíli takže těžko soudit, ale připadlo mi to takhle na pohled zase klasicky úzké, široké, zapadlá kola.

Co se interiéru týče, v jednoduchosti je síla, mě se to celkem líbí a to už pěkných pár let nejsem mladá generace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Specialitou nové fabie bude příplatkový systém SmartGate, který s využitím speciálních aplikací umožní zobrazovat v chytrém telefonu konkrétní údaje o vozidle, jako jsou spotřeba paliva, průměrná rychlost, náklady a další. Data jsou přenášena bezdrátově pomocí wi-fi. Smartgate funguje nezávisle na multimediálním systému.

Uz je to venku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zasa kecov,ako to bolo pred RAPIDom a ako sa predáva  :kol-34:

nj, ale nikdo netušil, že Rapid bude taková O1 s výbavou skoro Elegance a cenou 300tis ( mluvím o současném Ambition Fresh )

 

A Rapid ubral Fabii hodně zákazníků a to byla ke konci hodně levná. Nová bude dražší a nebude akční model, bude to otázka, jak se lidi k tomu postaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid je vyrazne prostsi, Fabia zase zustala mensi. Myslim, ze se budou doplnovat a Fabia zustane docela hluboko pod 1000ks mesicne. Posledni akcni modely neklesaly cenou, ale navysovaly vybavu.

Pro me ted bude zahada jak se vyporadaji se starnutim Rapidu. Fabia uz ted bude mit skoro vsechny technologie jako O3. Takze bud vyrazny facelift a nebo docela drsna pozice..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...