Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Rád bych Tě slušně požádal o soudy s cenou k ponechání pro kanára. Už se chováš celkem zoufale. ColorConcept je zrovinka pro ty co se chtějí odlišit a cena je to POSLEDNÍ co je zajímalo. A nakonec když vím kam míříš, tak i20 ve stejné výbavě i bez colorky (položka cca 13000 navíc) je tam kde je.

 

http://www.hyundai.cz/konfigurator/7-88-239-3600-1345-31325-1339/

 

A zkus tvrdit, že TSI 81 jede hůř jako 74 kW. Uděláme poměr kW/ kroutící moment/cena(ať je po Tvém) a je to dané. Fabia je o cca 20% výhodnější nabídka.

 

http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz/nj3/62315#!cc-instance=CZE&cc-salesprogram=CZE&cc-culture=cs-cz&cc-model=NJ3&cc-carline=62315&cc-equipment=&cc-motor=124062&cc-color=8X1Z&cc-interior=BL&cc-packages=GPCCPCC%2CGPJSPJS%2CGWCEWCE%2CGYA1YA1%2CMAFHUG1%2CMGRA8T6&cc-view=step7&cc-configurationId=64981345&cc-viewstate=%7B%22lastConfigurationHash%22%3A%224_L5_BL_8X1Z_GPCCPCC%2CGPJSPJS%2CGWCEWCE%2CGYA1YA1%2CMAFHUG1%2CMGRA8T6%22%2C%22packageItem%22%3Atrue%2C%22finishDisplay%22%3A%22show%22%2C%22selectedPresentation-step7%22%3A%22exterior%22%7D

 

Někteří si sice budou mlít to svoje, ale realitě neutečou...

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová Fábia se mě hodně líbí a uvažoval jsem o ní do budoucna ale při prohlídce na salonu jsem si vyzkoušel za sebe sednout a nevešel jsem se tam přitom měřím jenom 187cm takže mé dvě ratolesti v autosedačkách by si za mě nesedly prostě jsme rozmlsaní z Roomstra teda až na řidičovu pravou nohu která je v Roomstru napíchlá na rohu rádia a ve Fábii se krásně opře o středový tunel a nikde netlačí tohle se fakt povedlo  :kol-24:  Jinak jsem si všiml že je velký rozdíl mezi sedačkama ve verzi Style a Ambition několikrát jsem přelízal mezi autama a sedačky v Style byly o hodně lepší hlavně v bočním vedení (ani v jedné nebyly sedačky dynamic) tak nevím jestli jsou jiné a nebo to byla jiná šarže nebo dodavatele. Za mě super autíčko  :kol-47:  pro Italy a nebo pro ženu se dvěma dětmi pro mě jako rodinné auto bohužel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Segment B není určený na rodinné auto.

 

Když už, tak musíš mít kombi, jinak krátka je zcela nevyhovující, nedáš kočár, na dovolenou se tam vejdou věci ideálně pro dva, natož pro děti.

 

pokud je někdo vyšší - má dál sedačku, už i dítě v sedačce má vzadu málo místo. U puberťáku ani nemluvím...

 

Jako ať si každej koupí co chce, ono i v té Fábii se to dá vydržet, ale prostě to není plnohodnotné rodinné auto, to ať se nikdo na mě nezlobí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Segment B není určený na rodinné auto.

 

Když už, tak musíš mít kombi, jinak krátka je zcela nevyhovující, nedáš kočár, na dovolenou se tam vejdou věci ideálně pro dva, natož pro děti.

 

pokud je někdo vyšší - má dál sedačku, už i dítě v sedačce má vzadu málo místo. U puberťáku ani nemluvím...

 

Jako ať si každej koupí co chce, ono i v té Fábii se to dá vydržet, ale prostě to není plnohodnotné rodinné auto, to ať se nikdo na mě nezlobí...

Je fajn, že víš co rodina potřebuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Segment B není určený na rodinné auto.

 

Když už, tak musíš mít kombi, jinak krátka je zcela nevyhovující, nedáš kočár, na dovolenou se tam vejdou věci ideálně pro dva, natož pro děti.

 

pokud je někdo vyšší - má dál sedačku, už i dítě v sedačce má vzadu málo místo. U puberťáku ani nemluvím...

 

Jako ať si každej koupí co chce, ono i v té Fábii se to dá vydržet, ale prostě to není plnohodnotné rodinné auto, to ať se nikdo na mě nezlobí...

Rodina jsou i dva, nebo tři v mém případě. Nemusí to hned znamenat postavy přes 185 cm a pět dětí.A mít omezený rozpočet, tak to FIII C s dloubáním v nose zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...