Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Pokud je fakt termín dodání takto striktně daný (a v podmínkách není nic o možném protažení termínů) a oni to nestihnou, tak bych asi nějakou kompenzaci požadoval.

 

U mě byl termín dodání 11KT od podpisu kupní smlouvy, ale na druhé straně byl dodatek, že se termín může protáhnout u vozidel se základní výbavou o max. 8KT a u vozidel se speciální (příplatkovou) výbavou o maximálně 12KT. U mě to stihli nakonec za 18KT, takže žádat kompenzaci nebylo na místě.

 

A přesto jsem dostal auto vybavené povinnou výbavou (lékárnička, trojúhelník, vesta, žárovky), paměťovou kartu do rádia, koženou klíčenku a kožené pouzdro na doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim,

 

mam dotazy:
Vcera jsme prevzali Skodu Fabii STYLE 1.2 TSI 81kW Combi.

Objednano v unoru.
 

Kdyz jsme objednavali, radio SWING (dle meho nazoru) bylo s bluetooth funkci - jine inzerovane nebylo - bluetooth beru jako nutnost (pro telefon), urcite byslo s BT. V dubnu zmenili konfigurak, neco podrazili, pridali moznost BLUTETOOTH ke SWINGU za myslim 3500 Kc. Takze od dubna lze koupit radio SWING bez i s BLUETOOTH.

Jak rikam, v unoru meli jen jednu verzi - s bluetooth - a tu my objednali - ale v aute pri predani mame bez bluetooth...
 

Tusite co mam delat? Mam reklamovat? Stary konfigurak uz nezjistim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam shodou okolnosti ulozeny konfigurak na +- tu samou Fabii z 27.2. (i kdyz ja jsem objednaval uz v prosinci) a vidim tam jen "Radio SWING", pripadne jeste "Apple Conectivity". O BT jsem tam nic nenasel a popravde ani to v aute nezkousel, jestli to umi nebo ne. Telefon jsem se zatim nesnazil pripojit. Nevim jestli se sem da to pdf nejak vlozit. Pripadne ti ho muzu poslat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to tak. Byl jsem se schvalne podivat a taky nemam Swing s BT. Muselo by tam byt v Setup podmenu pro nastaveni BT a v Informacich cislo aktualniho driveru a to neni, takze je to Swing bez BT... mozna, ze ten s BT davali jen v ramci nejakeho paketu, kdo vi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsme objednavali, radio SWING (dle meho nazoru) bylo s bluetooth funkci - jine inzerovane nebylo - bluetooth beru jako nutnost (pro telefon), urcite byslo s BT. V dubnu zmenili konfigurak, neco podrazili, pridali moznost BLUTETOOTH ke SWINGU za myslim 3500 Kc. Takze od dubna lze koupit radio SWING bez i s BLUETOOTH.

Jak rikam, v unoru meli jen jednu verzi - s bluetooth - a tu my objednali - ale v aute pri predani mame bez bluetooth...

 

Nikdy nebylo BT u radia Swing bez priplatku. Bylo to dodano v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny kolegy. Mám dotaz : už jste někdo demontovat zadní koncové světlo na FIII ? Zkoušel jsem to podle manuálu, ale nepovedlo se mi to. Díky za radu.

 

Čau,odšroubuj ty dva šroubky dle návodu a pak do mezery mezi světlo a blatník (té svislé) strč škrabku na led (tím břitem), když trošku zapáčíš, světlo vyskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A připrav se na to, že jestli to sedí na kastli jen takovýma gumovýma průchodkama v dírách v plastovým těle světla nastrčený na čepy s kuličkou na konci, zašroubovaný do kastle (jako u rooma), tak pod tím světlem bude UKRUUUTNÁ KUPA bordelu, kterej tam nateče a nalítá mezerama - a pak už nenajde cestu ven... Tohle upevnění vymyslel nějakej ukrutně prudkej inteligent jako delikátní pomstu všem majitelům - měnit v takto upevněným světle žárovku na cestě, úplně nejlíp v noci a pro ještě větší zpestření za deště nebo ve sněhový vánici (zákon 361/2000 Sb. plus jeho novelizace z doby pozdější požadujou jakoukoliv závadu na vnějším osvětlení vozidla odstranit ihned na místě při jejím zjištění, protože je považovaná za bránící v provozu), to musí bejt VOPRAVDU MŇAMKA...!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...