Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Hurááá. Dnes ve Frankfurtu:

Zachována by měla být výroba v Česku tolik oblíbené Fabie Combi, ačkoliv segment malých kombíků v Evropě vymírá ve prospěch čím dál populárnějších poloterénních vozů SUV. "Nebudeme zapomínat na stálice naší nabídky. Vzhledem k prodejním číslům není důvod, aby Fabia Combi končila," řekl Bernhard Maier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlček se při rozhovoru pro Svět motorů k pokračování modelu Fabia combi vyjádřil obdobně. Celkově z těch rozhovorů vyznívá, že do kategorie SUV a elektromobility se nepoženou hlava nehlava (jak hlásá VW a další automobilky) a uznávají, že v tradičních modelech (a se spalovacími motory) je nadále potenciál. Což je více než rozumné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jaka pak je ,,cílovka" Fabie ;) prave tak jak pises. Mlada generace, Mlada rodina s 1-2 male detmi, idealne jedno. Cilovka Rapidu je prave uz na 2 deti, klidne i vetsi, samozrejme taky mlada ci mladsi generace atd..... Samozrejme pokud se ti nelibi, jsou tu jine auta, s nim i jine ceny a pak tu jsou otevrene dvere i do jinych salonu, ac treba koncernu, ci mimo koncern :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koľko litrov z kufra by to ubralo? Ja osobne som spokojný s týmto rozdelením, vzadu mi niekto sadne možno 4x do roka, ale kufor dokážem naplniť určite častejšie. Často prenášam jeden typ krabíc, ktorých sa mi do kufra vojde nachlp 9 kúskov! Ak by zmenšili kufor o 5cm, musel by som už sklápať sedadlá! :D

 

@Lukason ten čierny interiér.. čiže aj plastové stĺpiky a stropnica bude čierna? To by sa mi možno páčilo, ak by to bolo kombinovateľné so súčasnými farbami plastov! B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme měli malé děti, měl jsem Fl combi a no, přežili to a to jsme s nimi jezdili i na Slovensko, do Německa i Rakouska, cca 600-800 km. Holt jsme častěji stavěli, ale to bychom asi takto dělali i ve větším autě. Když jsem byl malý já, měli jsme starého Wartburka a Octavii. Tam nebylo místo skoro žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, brrrrm napsal:

Koľko litrov z kufra by to ubralo? Ja osobne som spokojný s týmto rozdelením, vzadu mi niekto sadne možno 4x do roka, ale kufor dokážem naplniť určite častejšie. Často prenášam jeden typ krabíc, ktorých sa mi do kufra vojde nachlp 9 kúskov! Ak by zmenšili kufor o 5cm, musel by som už sklápať sedadlá! :D

 

@Lukason ten čierny interiér.. čiže aj plastové stĺpiky a stropnica bude čierna? To by sa mi možno páčilo, ak by to bolo kombinovateľné so súčasnými farbami plastov! B)

 

Celo cerny interier, takze komplet vsechno, jestli bude vsechno stejny - tvarove a uchycenim jako v teto generaci, to o tom silne pochybuji. Takze nejspise ti to muze byt stejne jedno :D:D ..... ne fakt nevim, mam jenom tuhle informaci ;)

 

 

před 30 minutami, Losky83 napsal:

Já teda nevím, malé je 19 měsíců, 10kg a když je v sedačce, tak je nohama skoro na přední, která je posunutá dopředu, to nemluvim o tom, jak je okopaná od toho, jak ji tam dáváme. Těch 5 cm navíc by jim kupce na Rapida asi moc nevzalo

 

Me to nerikej ;) musis do pentagonu v Bouli a tam jim to rici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tiež záleží, kto je akého vzrastu. Sám si za seba vo Fabii sadnem a ešte mám miesto. Síce mám iba 172cm, ale keď tak chodím pomedzi ľudí, vôbec si nepripadám ako brutálny podpriemer, stále je minimálne tretina menšia ako ja. A predná sedačka nastavená v najnižšej polohe... Ani disproporčne nie som mimo, žeby som mal prikrátke nohy (to mám aj premerané kôli posedu na bicykli). Ale je mi jasné, že pre dvoch 180+ to za seba nebude ono :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...