Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Tak si na to dávej pozor. Spamování zde netrpíme. A doporučuji se také zaměřit na psanou úroveň tvých příspěvků. Věty se obvykle ukončují tečkou. A to kupodivu i na Slovensku. Jinak je to skoro nekonečná řada slov, která se nedá normálně číst.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jsem spokojeným majitelem F3 1.2TSI 81kW a protože si chce mamka trochu dopřát a koupit nový vůz, doporučuji ji taky F3. Vím, že už je jen 1.0TSI a taky jsem zaregistroval, že v Ženevě Škoda ukáže facelift, který pak od toho cca 27KT půjde do světa.

Chtěl bych se ale zeptat, co byste doporučili?:

1) kterou výkonovou verzi toho oturbeného litru a proč?; a za

2) počkat na facelift, nebo koupit hned - víte někdo rozdíly před a po FL?, případně dopad na cenu?

ad 1) pokud se nemýlím, je tam i rozdíl v převodovce (5st vs. 6st), takže jen chci říct, že mamka má z 85% město a jen pro formu, atmosférický litr nechce.

ad 2) bavíme se o výbavě Style s nějakými příplatky, ne, cena od...

Moc díky za fundované odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych počkal na facelift, bude toho víc v “základu” pro style, co konkrétně

každopádně nevím. Minimálně za full led světla to stojí. Já bych ale pak mámě záviděl že má facelift a já ne :D

Cena současné Fabie neklesá, meziročně spíš zdražila takže cena bude stejná nebo úměrně podle základní výbavy vyšší. Mámě bude určitě stačit slabší verze s 5st. ale já všem doporučuju spíš silnější ať už jezdí kdekoliv, výkon se vždy hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Možná jsme divný, ale mne ta cena přinde naprosto adekvátní. Style 1.0 TSI DSG, nebo i MC když se dovybaví na podobnou úroveň (jasně, v každém je něco navíc, nebo chybý), tak se pohybují cenou taky 450+, takže 475tis ta 1.4 TSI prakticky v plné mi nepřinde jako nějaká hrůza. To že je to na "obyčejnou" Fábii docela dost je věc druhá, ale je třeba mít na mysli že je to limitka a když "klasika" nevyjde až o tolik levněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levne to pochopitelne neni, prehnane drahe mi to ale v kontextu vybavy a pohonu taky neprijde. Sve kupce si to rozhodne najde.

BTW, docela by me zajimalo, kolik jich je v ČR z tech 200ks v tuto chvili jeste realne k mani.

 

Uprimne receno, byt to lepe nacasovane, byla by kandidatem na nove auto pro mou ženu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Maverick said:

Uprimne receno, byt to lepe nacasovane, byla by kandidatem na nove auto pro mou ženu.

Aj ja som uvazoval, ze by to bola velmi dostojna nahrada za manzelkinu HTP, ale ked som sa dozvedel, ze F3 dostane s faceliftom full-LED svetla...to su priority, ze? :)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1/29/2018 na 19:14, bitttpower napsal:

To jsou blázni,půl míče za takové auto:D

 

Cekal jsem, kdo to napise prvni. A hned v dalsim prispevku to prislo.

 

Habi - konfigurace je skutecne pevna jen s moznosti volby barvy kol?

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...